Michał Nawrocki laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Szachowego „Konik Szachowy Extra”
Michał NAWROCKI, kl. 3b został LAUREATEM Ogólnopolskiego Konkursu Szachowego „KONIK SZACHOWY EXTRA”. SERDECZNIE GRATULUJEMY i trzymamy kciuki za start w przyszłym roku!! Opiekun: Magdalena Matryba

