60. Biegi Ulicami Sieradza

justyna

Biegają dla zdrowia i osiągają sukcesy

Nie zabrakło uczniów „ŻEROMSKIEGO” na trasie jednych z najstarszych ogólnopolskich biegów ulicznych, które odbyły się 20 września 2020 r. w Sieradzu. Były to już 60. BIEGI ULICAMI SIERADZA.

W biegu szkolnym w kategorii szkół ponadgimnazjalnych pobiegło kilkunastu uczniów i uczennic II LO w Sieradzu. Trasa biegu usytuowana wokół rynku liczyła jedynie ok. 1 km.
Znakomity wynik wśród dziewcząt zanotowała Justyna KOMZA zajmując II miejsce. Bardzo dobry wynik zanotował także Przemysław MARUSZEWSKI zajmując IV miejsce. Liczny udział pozostałych uczniów pozwolił zająć II miejsce w klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych.

Uczniowie reprezentujący szkołę w 6o. Biegach Ulicami Sieradza to: Maciej Gibus, Konrad Zientera, Jakub Janiak, Maja Podsiadła, Maja Dudkowska, Weronika Dudkowska, Amelia Musiał, Weronika Grudzień.

Opiekunowie: Aleksandra Rusiecka i Tomasz Kuś