
Wracamy z przypomnieniem 
i miesięcznym podsumowaniem naszej klasowej akcji „Kaucja w dobrym celu”.
Na liczniku mamy już 220 złotych!!! 





Tyle pieniędzy zebraliśmy tylko w 1 miesiąc!
To łącznie 440 butelek i puszek, które nie trafiały do zwykłego kosza na śmieci.
Cieszymy się, że coraz więcej osób wrzuca opakowania ze znaczkiem – KAUCJA 50gr- do naszych koszy!
Cel dobroczynny





Brawo Żerom!
Dziękujemy. Klasa 2b
Dziękujemy. Klasa 2b
