Akcja „Kaucja w dobrym celu”

akcja.

📣📣Wracamy z przypomnieniem  📣📣 i miesięcznym podsumowaniem naszej klasowej akcji „Kaucja w dobrym celu”. 

Na liczniku mamy już  220 złotych!!! 💰💰💰
Tyle pieniędzy zebraliśmy tylko w 1 miesiąc! 
To łącznie 440 butelek i puszek, które nie trafiały do zwykłego kosza na śmieci. 
Cieszymy się, że coraz więcej osób wrzuca opakowania ze znaczkiem – KAUCJA 50gr-  do naszych koszy! 
Cel dobroczynny♥️♥️♥️
Brawo Żerom!
Dziękujemy. Klasa 2b