Akcja krwiodawstwa w Żeromskim
8 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbyła się druga – w tym roku szkolnym – akcja krwiodawstwa. Chętnych było wielu, ostatecznie krew oddało 14 osób. Zebrano ponad…

8 grudnia 2017 r. w naszej szkole odbyła się druga – w tym roku szkolnym – akcja krwiodawstwa. Chętnych było wielu, ostatecznie krew oddało 14 osób. Zebrano ponad…