Debata międzypokoleniowa „Życie towarzyskie dawniej a dziś”

3
13 lutego 2023 r. pięcioro uczniów naszej szkoły: Anna MUSIALSKA, Franciszek OLEŚNIEWICZ, Bartosz SIBIŃSKI, Wiktor WŁOCHACZ i Julia ZABOROWSKA  wzięło udział w DEBACIE MIĘDZYPOKOLENIOWEJ: seniorzy kontra młodzież, zorganizowanej przez CRE WŁ Biblioteka Pedagogiczna w Sieradzu.

Tematem debaty było: „ŻYCIE TOWARZYSKIE DAWNIEJ A DZIŚ”.
Debata międzypokoleniowa, zorganizowana w ramach cyklu „Aktywny senior – to Ty!”, miała na celu wymianę poglądów, opinii, przemyśleń oraz zrozumienie innego punktu widzenia.

Uczestnikami spotkania byli uczniowie naszej szkoły oraz przedstawiciele Młodzieżowej Rady Miasta Sieradza, seniorów reprezentowali słuchacze Sieradzkiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, przedstawiciel Polskiego Związku Niewidomych Koła Terenowego nr 19 w Sieradzu i osoby zainteresowane.

Debatę prowadziła wicedyrektor CRE WŁ BP w Sieradzu – p. Sylwia Dęga-Frątczak wraz z p. Michałem Sitarkiem, kierownikiem Referatu Promocji Urzędu Miasta Sieradza.

Opiekun młodzieży: Lidia Zadka oraz Marianna Gotfryd (opiekun merytoryczny)