Dzień Otwarty w “Żeromskim”

IMG_20230221_092630895-01 (1)

We wtorek 25 kwietnia 2023 r.  – z okazji DNIA OTWARTEGO – gościliśmy w naszej szkole ósmoklasistów ze szkół podstawowych z naszego regionu.

Dzień Otwarty w “Żeromskim” był świetną okazją do tego, aby ósmoklasiści mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2023/2024, obejrzeć naszą szkołę, porozmawiać z naszymi uczniami, przyjrzeć się działaniom podejmowanym przez naszą młodzież.
Na zainteresowanych czekały ciekawe stoiska przedstawiające ofertę szkoły, a także prezentacje które można było obejrzeć w hali sportowej. Ponadto uczniowie klas ósmych mogli sprawdzić swoją wiedzę rozwiązując quizy tematyczne, a także wziąć udział w wybranych zajęciach lekcyjnych, m. in. z biologii, fizyki, chemii i informatyki.

Organizatorzy: Edyta Chlebicz, Marzena Woźniak-Pipia, Mariusz Gławenda, Piotr Wojciechowski, Arkadiusz Zdunek oraz zespół ds. promocji szkoły i młodzież II LO.

TikTok: ZAPRASZAMY DO “ŻEROMSKIEGO”!!