Historyczne srebro zmotoryzowanych „Żeromian”

srebrna drużyna

​27 maja 2026 r. na obiektach WORD w Sieradzu odbył się Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.

Turniej składał się z kilku części:

➢ testów z przepisów i skrzyżowań
➢ jazdy skuterem po torze przeszkód
➢ udzielania pierwszej pomocy
➢ budowy samochodu
➢ jazdy sprawnościowej samochodem z talerzem Stewarda
​Zespół „Żeroma” w składzie: Nikodem BILNIK, Szymon BALIK i Łukasz LUDEW zaprezentował się znakomicie zajmując II MIEJSCE w stawce 18 drużyn z województwa łódzkiego.
Drużyna wypadła BARDZO DOBRZE na testach i ZNAKOMICIE na jeździe skuterem.
W konkurencji jazdy samochodem organizatorzy zafundowali uczestnikom mega trudny tor z trzema garażami i dużą ilością slalomów, które w większości należało pokonać jazdą tyłem.
Szczególne podziękowania dla firmy „SZCZEŚNIAK.PL” oraz WORD w Sieradzu za pomoc w przygotowaniu młodzieży.
NIKODEM-🥈🏆
SZYMON-🥈🏆
ŁUKASZ-🥈🏆
WIELKIE GRATULACJE 👏👏👏
Opiekun: Tomasz Kuś