27 maja 2026 r. na obiektach WORD w Sieradzu odbył się Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego.
Turniej składał się z kilku części:
➢ testów z przepisów i skrzyżowań
➢ jazdy skuterem po torze przeszkód
➢ udzielania pierwszej pomocy
➢ budowy samochodu
➢ jazdy sprawnościowej samochodem z talerzem Stewarda
Zespół „Żeroma” w składzie: Nikodem BILNIK, Szymon BALIK i Łukasz LUDEW zaprezentował się znakomicie zajmując II MIEJSCE w stawce 18 drużyn z województwa łódzkiego.
Drużyna wypadła BARDZO DOBRZE na testach i ZNAKOMICIE na jeździe skuterem.
W konkurencji jazdy samochodem organizatorzy zafundowali uczestnikom mega trudny tor z trzema garażami i dużą ilością slalomów, które w większości należało pokonać jazdą tyłem.
Szczególne podziękowania dla firmy „SZCZEŚNIAK.PL” oraz WORD w Sieradzu za pomoc w przygotowaniu młodzieży.
Drużyna wypadła BARDZO DOBRZE na testach i ZNAKOMICIE na jeździe skuterem.
W konkurencji jazdy samochodem organizatorzy zafundowali uczestnikom mega trudny tor z trzema garażami i dużą ilością slalomów, które w większości należało pokonać jazdą tyłem.
Szczególne podziękowania dla firmy „SZCZEŚNIAK.PL” oraz WORD w Sieradzu za pomoc w przygotowaniu młodzieży.
NIKODEM-

SZYMON-

ŁUKASZ-

WIELKIE GRATULACJE 


Opiekun: Tomasz Kuś




