Krzysztof Gąsiorowski laureatem konkursu wiedzy medycznej „Młody Medyk”

IMG_20240430_120027

Uczeń naszej szkoły Krzysztof GĄSIOROWSKI z klasy 4c zajął IV miejsce i został LAUREATEM konkursu wiedzy medycznej MŁODY MEDYK, organizowanego przez Społeczną Akademię Nauk w Łodzi. (link)

Konkurs polegał na rozwiązaniu testu, który składał się z czterech części (ogólna wiedza biologiczna, fizjologia i anatomia człowieka, biochemia, wiedza akademicka). W konkursie brało udział 250 uczniów z województwa łódzkiego.

Konkurs odbył się 19 marca 2024 r., a uhonorowanie laureatów odbyło się 24 kwietnia br. podczas  Gali obchodów 30-lecia SAN w Łodzi.

W konkursie brali udział uczniowie z klas III c i IV c: Dominika Kowalska, Maja Antoniewska, Hubert Jakubczyk, Wiktoria Chudzia, Martyna Gołąb, Oliwia Nowicka, Bartosz Obrzud, Gabriela Prajs, Julia Smolna, Weronika Szydło, Kamil Świętczak, Paulina Wierucka i Marta Woźniak.

GRATULACJE!!

Opiekun: Beata Piotrowska