Magdalena Maruszewska – Sportowcem Roku powiatu sieradzkiego

Magda.

Sukces na miarę talentu i zaangażowania – Magdalena Maruszewska – Sportowcem Roku powiatu sieradzkiego

Magdalena MARUSZEWSKA, uczennica klasy 2d zajęła I MIEJSCE w plebiscycie sportowym Dziennika Łódzkiego i Expressu Ilustrowanego. BRAWO!
Uroczysta gala wręczenia nagrody odbyła się 17 lutego 2023 roku w siedzibie Politechniki Łódzkiej.

Magda od 10 lat trenuje karate Kyokushinkai pod czujnym okiem trenera – pana Roberta Wajgelta.
Czy wierzyła, że zajmie I miejsce w plebiscycie? Nie, nie sądziła, że ktoś na nią zagłosuje.
Dużo mówi o pasji z jaką trenuje. Każdy sportowiec wie, że oprócz pasji potrzebna jest samodyscyplina, cierpliwość w dążeniu do celu, siła charakteru i waleczność. A porażka ma być motywacją do samodoskonalenia się. To te cechy sprawiają, że sukcesów na jej koncie nie brakuje.
Jest brązową Medalistką Mistrzostw Europy w 2018 roku w Rosji. Wielokrotnie odnosiła sukcesy na Mistrzostwach Polski. Od początku dopingują ją rodzice i starszy o dwa lata brat, dzięki któremu zainteresowała się karate Kyokushinkai. Brat Magdy również trenuje z sukcesami karate Kyokushinkai i jest uczniem naszej szkoły.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów