MENTAL SPORT organizuje Deblowy Turniej Badmintona

zwyciezcy.

Niedawno w naszej szkole zorganizowany został Deblowy Turniej Badmintona we współpracy z Sieradz Badminton.

zobacz: Mental Sport – innowacyjny projekt uczniów „Żeromskiego” z Sieradza (link)

Brało w nim udział 60 uczniów z naszej szkoły. Turniej trwał od godziny 9 do 14. Na początku odbyło się losowanie grup, aby rywalizacja była uczciwa. W każdej z nich było 8 par, a uczestnicy rozegrali siedem meczy. Drogą eliminacji przeszli do rozgrywek ćwierćfinałowych i półfinałowych, dzięki czemu dwie pary doszły do finału.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

1. miejsce Mateusz TORUŃSKI i Bartosz PALUCH
2. miejsce Hania TRELA i Marcel DOBRAS
3. miejsce Antek MIKSA oraz Maciej BIŃKOWSKI

Dziękujemy Studio Relaks za zasponsorowanie głównych nagród (karnetów na siłownie).
Serdeczne podziękowania kierujemy także do Kaer Group i firmie Scanfil za zasponsorowanie nagród (kremy i białka) oraz pucharów dla zwycięzców.

Ekipa Mental Sport