Podwójne złoto dla „Żeroma”

703463052_1562924685837677_6331715436843393771_n

Podwójne złoto dla „Żeroma”🏆🏆

W półfinałach Wojewódzkiej Licealiady koszykówki 3×3 drużyna damska i męska obroniły pierwsze miejsca z poprzedniego roku i kolejny raz awansowały do finałów wojewódzkich.

Skład złotych drużyn: Nikola Wysota, Amaya Pachny, Wiktoria Król, Kinga Walkowska oraz Oskar Kwiatkowski, Filip Bladowski, Aleksander Paś, Maciej Latus.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 🍀🍀🍀

Opiekun: Magdalena Mikołajczyk