Podwójne złoto dla „Żeroma”![]()
![]()
W półfinałach Wojewódzkiej Licealiady koszykówki 3×3 drużyna damska i męska obroniły pierwsze miejsca z poprzedniego roku i kolejny raz awansowały do finałów wojewódzkich.
Skład złotych drużyn: Nikola Wysota, Amaya Pachny, Wiktoria Król, Kinga Walkowska oraz Oskar Kwiatkowski, Filip Bladowski, Aleksander Paś, Maciej Latus.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów ![]()
![]()
![]()
Opiekun: Magdalena Mikołajczyk



