Projekt społeczny „English_JOPS”

English_JOPS

Cztery uczennice naszego liceum biorą udział w OLIMPIADZIE projektów społecznych ZWOLNIENI z TEORII. (link)
Patrycja JURGA, Zuzanna OLBIŃSKA, Maria PLESIAK i Julita SOWAŁA w ramach Olimpiady ZWOLNIENI Z TEORII realizują projekt społeczny pn. ENGLISH_JOPS.
Hasło przewodnie ich projektu to: „JOPS – z nami zrobisz HOPS w nauce języka angielskiego”.

Oto co same mówią o realizacji projektu: „Jesteśmy uczennicami oddziału dwujęzycznego 3b sp. To właśnie rozszerzony program języka angielskiego zainspirował nas do wyboru tematu projektu. Jesteśmy świadome, jak język angielski jest w dzisiejszych czasach istotny w pracy i w ogólnej komunikacji ze światem. Rozumiemy, że najważniejsza w nauce jest regularność, dlatego też na naszych profilach społecznościowych takich jak Facebook oraz Instagram, codziennie pojawia się nowa dawka wiedzy, aby każdy mógł się włączyć w naszą przygodę bez względu na wiek, zaczynając od podstaw, pnąc się ku coraz bardziej zaawansowanym zagadnieniom.
Nasz projekt nosi nazwę JOPS i pochodzi od pierwszych liter naszych nazwisk – Patrycja Jurga, Zuzanna Olbińska, Maria Plesiak oraz Julita Sowała.
Hasło przewodnie naszego projektu to: „JOPS z nami zrobisz HOPS w nauce języka angielskiego”. Chcemy pokonać strach związany z barierą językową.
Tworzymy również miejsce, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie, np. z zakresu popkultury, bądź tez ciekawe, nieoczywiste znaczenie poszczególnych idiomów czy skrótów w tym języku. Co najważniejsze, jest to baza wiedzy, aż szesnastu czasów w języku angielskim, co jest przydatne dla tych, którzy chcą się ciągle edukować, jak i dla tych, którzy chcą odświeżyć swoją wiedzę przed sprawdzianem, a nawet przed egzaminem maturalnym.”

Opiekunowie: Agata Janiak i Luiza Lapacińska-Sobanek