Projekt społeczny „Witajcie w naszej bajce”

cover

Ośmioro uczniów z naszej szkoły bierze udział w OLIMPIADZIE projektów społecznych ZWOLNIENI z TEORII. (link)
Oliwia MILCZAREK, Diana SMOSNA, Aleksandra KULCZYŃSKA, Dominika KOWALSKA, Jakub CHMIELEWSKI, Mikołaj PRZYBYŁA, Maciej LUDZIEJEWSKI  i Maksymilian KIELEK w ramach Olimpiady ZWOLNIENI Z TEORII realizują projekt społeczny pn. WITAJCIE W NASZEJ BAJCE.

Oto co sami mówią o realizacji projektu: “Nasza bajka. Ale o czym ona w ogóle jest?  Nasz projekt dotyczy problemu braku zrozumienia, błędów w komunikacji pomiędzy pokoleniami. Nastawiamy się na konkretne działania, które mają obalić stereotypy i zintegrować różne grupy wiekowe.
Prowadzimy reklamę społeczną w mediach społecznościowych, ale nasza działalność będzie również oparta na wydarzeniach publicznych. Zależy nam również na spotkaniach z grupami w różnym wieku, aby każdy znalazł coś dla siebie, czegoś się nauczył i poczuł, że nasze działania naprawdę mają sens.

Zapraszamy Was do odwiedzania nas w mediach społecznościowych, na których na bieżąco możecie śledzić, co robimy:
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/invites/contact/?i=h1knlc4m7axo&utm_content=n2bkhzk
FACEBOOK: https://m.facebook.com/Witajcie-w-naszej-bajce-104596205360081/
ZBIÓRKA ALLEGRO: https://allegrolokalnie.pl/zbiorka/projekt-spoleczny-witajcie-w-naszej-bajce
WZMIANKA W NASZE FM: https://www.nasze.fm/news,40207

Do tej pory udało nam się zorganizować już KIERMASZ ŚWIĄTECZNY, kilka spotkań ŻYWEJ BIBLIOTEKI z inspirującymi osobami oraz mogliście usłyszeć o nas w Naszym Radiu. Jesteśmy w trakcie nagrywania płyty i przygotowań do koncertu. Niedługo ukażą się także odcinki CZYTANIA DZIECIOM, gdzie czytamy bajki najmłodszym.
Założyliśmy zbiórkę na allegro lokalnie, dzięki której zbieramy funduszę na realizację naszych działań.

Organizujemy również KONKURS PLASTYCZNO-FOTOGRAFICZNY. Prace można przesyłać w dwóch kategoriach: praca plastyczna i fotografia. Tematem przewodnim są POKOLENIA. Termin nadsyłania prac do 27 lutego 2022 r. na adres: projektzwzt2021@gmail.com. Przesłane materiały zostaną opublikowane w naszych mediach społecznościowych. Pamiętajcie o podaniu danych autora i tytule dzieła.”  Dominika K.
 

Opiekun projektu: Agata Janiak