Świąteczna zbiórka pieniędzy na rzecz PTSR w Sieradzu

20191213_153845 — kopia

W sobotę 13 grudnia 2019 r. uczniowie naszej szkoły – wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu po raz kolejny wzięli udział w ZBIÓRKACH PIENIĘDZY i rozdawaniu ulotek na rzecz Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego  w Sieradzu.

W akcji wzięli udział: Wiktoria Musialik, Małgorzata Ostojska, Martyna Grabia, Karolina Zalewska, Amelia Wrąbel, Blanka Talar, Maja Waszkowska, Martyna Janusz, Ignacy Leśkiewicz, Julia Kowalewska, Natalia Bednarczyk, Klaudia Szatkowska, Julia Rutkowska, Aleksandra Józefiak, Aleksandra Salamon, Martyna Serafińska, Marta Kaczmarek, Magdalena Płachta, Zuzanna Ślusarek, Eliza Łaska, Zuzanna Lesiak, Marcelina Miler, Patrycja Garncarek, Oliwia Wasiak, Weronika Grudzień, Maciej Ludziejewski.

Serdecznie DZIĘKUJEMY naszym wolontariuszom.

Opiekun SKW: Małgorzata Bednarczyk