Wycieczka integracyjna klasy 1c G

received_465862667353763

W dniach 1-2 października 2019 r. uczniowie klasy 1c G wraz z opiekunami p. Karoliną Smus i p. Anną Barwaśną uczestniczyli w wycieczce integracyjnej do Wojsławic.

Oto relacja jednego z uczestników wyjazdu: Podzieleni na grupy wymyślaliśmy różne propozycje spędzenia wolnego czasu. (…) Zajęcia w których uczestniczyliśmy: gry i zabawy, konkursy matematyczne, zwiedzanie wojsławickiej szkoły, przygotowywanie konkursowej szarlotki, seans filmowy, lekcja historii w muzeum – to wszystko sprzyjało integracji naszej klasy, wszyscy wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością. (…) Wspólnie stwierdziliśmy, iż wycieczka była ciekawą i potrzebną przygodą. Poznaliśmy się w wielu nowych specyficznych sytuacjach. Z chęcią pojechalibyśmy tam jeszcze raz.  A.