Zajęcia MENTAL SPORT we współpracy z SIERADZ WARRIORS

Mental Sport

Kochani! Jakiś czas temu (03 stycznia 2023 r.) w ramach współpracy Naszego projektu z Sieradz Warriors przeprowadziliśmy futbolowe lekcje wychowania fizycznego w II LO im. Stefana Żeromskiego w Sieradzu.

Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem osób ćwiczących!
Regularna aktywność fizyczna, aspekty techniczne futbolu, działanie w grupie, możliwość pracy nad sobą i rywalizacji na boisku to coś, co zainteresowało uczestników. ☝️ Uczniowie Naszej szkoły zobaczyli na żywo zawodników, spróbowali podstawowych elementów treningu. Mieli okazję również wypróbować sprzęt futbolowy a nawet, pod czujnym okiem trenera, uczyli się jak powalić na matę dużego Warriora.

Dziękujemy Sieradz Warriors za przeprowadzenie zajęć oraz przekazanie wiedzy w zakresie futbolu amerykańskiego.

Grupa Mental Sport