Zajęcia z samoobrony prowadzone przez grupę z Wrocławia

D8BA6E3F-232A-4209-9F7D-1BF8C150AC12

Ostatnio w naszej szkole odbyły się ZAJĘCIA Z SAMOOBRONY we współpracy z MKS Juvenia Wrocław.

Młodzi ludzie, którzy wzięli udział w tych zajęciach zyskali nie tylko wiedzę na temat samodzielnej obrony, ale także podstawowe umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach.
Dzięki treningowi nauczyli się jak radzić sobie w sytuacjach zagrożenia oraz jak uniknąć niebezpieczeństw. To z pewnością umiejętności, które przydadzą się nie tylko w życiu codziennym, ale również w sytuacjach ekstremalnych.

Cieszymy się, że mogliśmy współpracować z MKS Juvenia Wrocław i zapewnić Wam takie zajęcia! Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za pomoc w realizacji tego wydarzenia.
Chcielibyśmy również podziękować szkole LO nr VI we Wrocławiu i panu Bartłomiejowi Bochniakowi, który wraz ze swoim kolegą z MKS Juvenia Wrocław przeprowadził zajęcia w naszej placówce, a także Wam za tak wielkie zaangażowanie!
Do następnego!
Ekipa Mental Sport