22.06.2022 r.

Nieobecni: p. K. Graczyk, p. A. Lewandowska, p.M. Pipia, p.J. Brożyńska, p.M. Kruszyńska, p.E. Talar

p.K. Graczyk

4gl. 1b – p. Bednarczyk

7gl. 3c – gr. bez religii zwolniona, pozostali czytelnia

 

p.A. Lewandowska

1gl. 3b – kl. później

2gl. 3a – p. Świątek (historia z 7gl.)

4gl. 3c – czytelnia

 

p.M. Pipia

3gl. 2c – gr. bez w-f później, pozostali czytelnia

4gl. 3d – p. Barwaśna (matematyka z 1gl.)

5gl. 3c 0 p. Świniarska

6gl. 1c – kl. zwolniona

7gl. 3b – p.Świniarska

8gl. 2b – kl. zwolniona

 

p.J. Brożyńska

1gl. 2d – kl. później

2gl. 3d – kl. później

3gl.  3c – p. Błaszczyk (j.polski z 2gl.)

5gl. 2a – kl. zwolniona

 

p.M. Kruszyńska

3gl. 1c – p. Gławenda (biologia z 1gl.)

4gl. 1d – praca samodzielna

 

p.E. Talar

1gl. 1a – gr. później

2gl. 3a – p. Świątek (historia z 7gl.)

4gl. 1b – p. Bednarczyk

6gl. 3b – czytelnia

7gl. 2c – czytelnia

 

21.06.2022 r.

Nieobecni: p. W. Włodarczyk, p.A. Lewandowska, p. K. Graczyk, p.J. Brożyńska, p. M. Kruszyńska, p. E. Talar

p. W. Włodarczyk

1gl. 3cSP – p. Świniarska

2gl. 3bSP – p. Świniarska

6,7gl. 2b – kl. zwolniona

 

p.A. Lewandowska

2gl. 3cSP – czytelnia

4gl. 1b – czytelnia

6,7gl. 3aSP – gr. zwolniona

8gl. 2b – kl. zwolniona

 

p.K. Graczyk

5gl. 1b – s.Kaczmarzyk (religia z 6gl.)

7,8gl. 2d – gr. zwolniona

 

p.J. Brożyńska

3gl. 1d – p. Bednarczyk

6gl. 3dSP – p. Świniarska

7gl. 1b – kl. zwolniona

 

p. M. Kruszyńska

1gl. 1d – gr. później

2gl. 1d – czytelnia

3gl. 2d – gr. bez w-f później, pozostali czytelnia

4gl. 2d – czytelnia

5gl. 2a – czytelnia

 

p.E. Talar

3,4gl. 3bSP – p. Lapacińska-Sobanek (cała klasa s. 205)

5gl. 1b – s.Kaczmarzyk (religia z 6gl.)

6,7gl. 3aSP – gr. zwolniona

 

20.06.2022 r.

Nieobecni: p.A. Hofman, p.M. Gławenda, p.A. Lewandowska, p.W. Włodarczyk

p.A. Hofman

5gl. 1b – p. Bednarczyk

6,7gl. 1c – kl. zwolniona

 

p.M. Gławenda

4gl. 2a – ks. P. Laskowski religia z 3gl., na 3gl. p.Brożyńska (geografia z 8gl.)

5gl. 2c – czytelnia

7gl. 1a – kl. zwolniona

8gl. 2b – kl. zwolniona

 

p.A. Lewandowska

4gl. 3aSP – czytelnia

 

p.W. Włodarczyk

1gl. 2b – kl. później

3,4gl. 3bSP – p.Bednarczyk

6gl. 1b – gr.1 czytelnia, gr.2 zwolniona

 

15.06.2022 r.

Nieobecni: p.K. Graczyk

4gl. 1b – czytelnia

7gl. 3cSP – gr. bez religii zwolniona, pozostali czytelnia

 

14.06.2022 r.

Nieobecni: p.K. Graczyk, p.A. Świątek(2gl.)

p.K. Graczyk

5gl. 1b – czytelnia

7,8gl. 2d – gr. zwolniona

 

p.A. Świątek

2gl. 1b – p.Brożyńska (geografia z 7gl.)

 

13.06.2022 r.

Nieobecni: p.D. Szczepaniak (wycieczka z kl. 1d), p.A. Świątek, p. K. Graczyk

p.D. Szczepaniak

7gl. 3dSP – p. Szwankowska (za 1d)

8gl. 3dSP – gr. zwolniona

 

p.A. Świątek

2gl. 2c – ks. P. Laskowski (za 1d)

3gl. 3aSP – p. Barwaśna (matematyka z 6gl., na 6gl. p. Świniarska)

 

p.K. Graczyk

5gl.3cSP – czytelnia

6gl. 2d – p. Rusiecka (za 1d)

7,8gl. 1b – gr. zwolniona

 

10.06.2022 r.

Nieobecni: p.A. Lewandowska, p.K. Graczyk, p.D. Błaszczyk, ks. P. Laskowski

p.A. Lewandowska

1gl. 2d – kl. później

2gl. 3dSP – p. Barwaśna

3gl. 3cSP – praca samodzielna

6gl. 1b – czytelnia

 

p.K. Graczyk

2gl. 3cSP – czytelnia

3gl. 2d – czytelnia

4,5gl. 1b – p.Talar (j.angielski cała klasa s. 102)

 

p.D. Błaszczyk

3gl. 2a – p.Gotfryd (wos z 8gl.)

4gl. 1a – praca samodzielna

5gl. 2c – p. Świątek

7gl. 2a – kl. zwolniona

 

ks. P. Laskowski

4gl. 2a – praca samodzielna

5gl. 1d – czytelnia

 

09.06.2022 r.

Nieobecni: p.A. Lewandowska, p.A. Stellert, p.T. Kuś, p.R. Wojciechowski, p.K.Graczyk

p.A. Lewandowska

1gl. 3dSP – gr. później

2gl. 3bSP – p.E. Angelus (matematyka z 7gl., na 7gl. p. Świniarska)

6gl. 3aSP – czytelnia

 

p.A. Stellert

1gl. 1d – gr. później

2gl. 1a – gr. bez w-f później, pozostali czytelnia

 

p. T. Kuś

1gl. 2b – gr. później

2gl. 3aSP – p.Mikołajczyk (opieka)

5gl. 1d – p.Rusiecka (opieka)

6gl. 1c – p.Rusiecka (opieka)

8gl. 2c – gr. zwolniona

 

p.R. Wojciechowski

1gl. 2d – gr. później

4gl. 1c – czytelnia

5gl. 1c – czytelnia

6gl. 2c – czytelnia

7gl. 1b – gr. zwolniona

8gl. 2bc – gr. zwolniona

 

p.K. Graczyk

1gl.1b – gr. później

4gl. 2d – czytelnia

 

08.06.2022 r.

Nieobecni: p.A. Lewandowska

1gl. 3bSP – gr. później

2gl. 3aSp – czytelnia

4gl. 3cSP – praca samodzielna

 

p.K. Graczyk

4gl. 1b – czytelnia

7gl. 3cSP – gr. bez religii zwolniona, pozostali czytelnia

 

07.06.2022 r.

Nieobecni: p.A. Lewandowska

2gl. 3cSP – czytelnia

4gl. 1b – czytelnia

6,7gl. 3aSP – gr. zwolniona

8gl. 2b – gr. zwolniona

 

 

06.06.2022 r.

Nieobecni: p. M. Gławenda (wycieczka z kl. 2c), ks. P. Laskowski

p.M. Gławenda

4gl. 2a – p.A. Michalska-Sapkota

7gl. 1a – kl. zwolniona

8gl. 2b – kl. zwolniona

 

ks. P. Laskowski

2gl. 1d – p.A. Świątek

3gl. 2a – p. Brożyńska (geografia z 8gl.)

5gl. 1c – p. Stellert (za 2c)

 

 

03.06.2022 r.

Nieobecni: p.T. Kuś, s.J. Kaczmarzyk, p.A. Mielczarek-Hofman

p.T. Kuś

1gl. 3cdSP – gr. później

2gl. 1c – gr. później

5gl. 3aSP – czytelnia

6gl. 1d – gr. zwolniona

7gl. 3cSP – gr. bez w-f zwolniona, pozostali czytelnia

8gl. 3cSP – gr. zwolniona

 

s.J.Kaczmarzyk

6gl. 3dSP – p.Hlauka (gr. j.angielskiego z 8gl., pozostali czytelnia)

8gl. 2c – kl. zwolniona

 

p.A.Mielczarek-Hofman

1,2gl. 2d – kl. później

 

 

02.06.2022 r.

Nieobecni: p. T. Kuś, p. P. Wojciechowski, s. J. Kaczmarzyk

p.T. Kuś

1gl. 2b – gr. później

2gl. 3aSP – czytelnia

5gl. 1d – p.Rusiecka (opieka)

6gl. 1c – p. Rusiecka (opieka)

8gl. 2c – gr. zwolniona

 

p.P. Wojciechowski

1gl. 1d – gr. później

2,3gl. 2a – czytelnia

5gl. 3bSP – p. Świniarska

6,7gl. 2b – gr. zwolniona

 

s.J. Kaczmarzyk

5gl. 1a – czytelnia

6gl. 2d – p. Bednarczyk

8gl. 3bcSP – gr. zwolniona

 

p.M.Mikołajczyk

8gl. 2acd – gr. zwolniona

 

p.R. Wojciechowski

8gl. 2bc – gr. zwolniona