29.11.2022 r.

Nieobecni: p. E. Angelus, p.J. Hlauka, p. A. Michalska-Sapkota, s.M. Serafinko, p. K. Smus

p.E. Angelus

1gl. 2a – kl. później

2gl. 2d – czytelnia

3gl. 1a – p.M. Frycie

4gl. 3b – p. M. Frycie

 

p.J. Hlauka

4gl. 4d – czytelnia

5gl. 1b – czytelnia

6gl. 1a – gr. zwolniona

7gl. 1f – p.A. Rusiecka, w-f z 8gl.

 

p.A.Michalska-Sapkota

4gl. 2b – p. A. Barwaśna

5gl. 3a – p.A. Szczepaniak-Zdunek

6gl. 3c – p. E. Chlebicz (za 1a)

7gl. 1b – p. A.Maślak (praca klasowa)

8gl. 2c – kl. zwolniona

 

s.M. Serafinko

5gl. 1a – kl. zwolniona

6gl. 3d  czytelnia

7gl. 1c – kl. zwolniona

8gl. 2b – kl. zwolniona

 

p.K. Smus

2gl. 1c – p. A. Zdunek (opieka)

3gl. 4d – czytelnia

4gl. 1a – p.E. Chlebicz, j. niemiecki z 6gl. s. 103 (cała klasa)

5gl. 1e – czytelnia

 

Zmiana sali:

4gl. p.P. Wojciechowski kl. 2d/2 – sala 206

 

28.11.2022

Nieobecni: p. E. Angelus, p. A. Michalska- Sapkota, s. M. Serafinko, p. K. Smus, p.J. Hlauka

 

p. E. Angelus

2gl.1c- p. M. Frycie

3gl. 4b- praca z arkuszem maturalnym

4gl. 4b- praca z arkuszem maturalnym

6gl. 1a- p. E. Chlebicz, godzina wychowawcza ze środy

7gl. 2d- czytelnia

 

p. A. Michalska- Sapkota

1gl. 2c- p. A. Barwaśna

2gl. 2b- p. A. Barwaśna

4gl. 2c- p. Anna Szczepaniak- Zdunek

5gl. 3c- p. Anna Szczepaniak- Zdunek

6gl. 1b- p. Anna Szczepaniak- Zdunek

7gl. 1b- p. Anna Szczepaniak- Zdunek

 

s. M. Serafinko

3gl. 1c- czytelnia

4gl. 1b- czytelnia

5gl. 3b- czytelnia

8gl. 2a- zwolniona

 

p. K. Smus

4gl. 1a- p. M. Frycie

5gl. 1e- zwolniona

6gl. 4d- czytelnia

7gl. 1d- zwolniona

8gl. 1c- zwolniona

 

p.J. Hlauka

1gl. 1b – czytelnia

2gl. 1f – czytelnia

4gl. 1a – p.Frycie s. 200

5gl. 3a – praca samodzielna

6gl. 4d – czytelnia

 

25.11.2022

Nieobecni: p. T. Kuś, p. K. Kurowska, p. M. Gławenda, s. M. Serafinko, p.  P. Wojciechowski, p. A. Michalska- Sapkota, p. A. Paroń, p. A. Szulc, p. E. Angelus

 

p. E. Angelus

1gl. 3b- czytelnia

2gl. 2d- grupa bez angielskiego później, pozostali praca samodzielna

3gl. 1c- praca samodzielna

4gl. 2a- czytelnia

5gl. 4b- klasa później

 

p. T. Kuś

2gl. 4cd- 4c później, 4d p. A. Rusiecka, opieka

3gl. 4cd- 4c później, 4d p. A. Rusiecka, opieka

4gl. 1e- p. A. Rusiecka, opieka

5gl. 4a- grupa zwolniona

6gl. 4a- grupa zwolniona

 

p. K. Kurowska

1gl. 1d- grupa później

2gl. 1c- czytelnia

3gl. 2b- p. E. Talar, język angielski cała klasa, sala 4

4gl. 2b- p. M. Kruszyńska, opieka

5gl. 1c- zwolniona

7gl. 1b- grupa zwolniona

Zmiana sali 4gl. 1a/2, s.06 p. J. Hlauka

 

p. M. Gławenda

4gl. 2c- praca samodzielna

5gl. 3in- odwołane

6gl. 1e- p. M. Gotfryd HiT z 7gl

7gl. 3a- p. A. Maślak

8gl. 3c- zwolniona

 

s. M. Serafinko

2gl. 3c- później

3gl. 2a- czytelnia

4gl. 3d- p. Anna Szczepaniak- Zdunek matematyka z 7gl., na 7gl. czytelnia, sala 6

 

p. P. Wojciechowski

3gl. 3b-  p. Lapacińska- Sobanek, język angielski cała klasa sala 205

4gl. 3b-  p. Lapacińska- Sobanek, język angielski cała klasa sala 205

5gl. 2d- grupa zwolniona

6gl. 3a- czytelnia

 

p. A. Michalska- Sapkota

1gl. 2b- później, matematyka na 6gl

2gl. 2c- p. A. Szczepaniak- Zdunek, matematyka

3gl. 3a- p. A. Szczepaniak- Zdunek, matematyka

4gl. 3ind- odwołane

5gl. 3c- p. M. Frycie, sprawdzian z matematyki

6gl. 1b-  p. Anna Szczepaniak- Zdunek, matematyka

7gl. 2b- p. Anna Szczepaniak- Zdunek, matematyka

 

p. A. Paroń

1gl. 1b- grupa później

2gl. 1e- czytelnia

 

p. A. Szulc

1gl. 1a- później

2gl. 3b- p. M. Frycie

3gl. 3d- p. M. Frycie, sala 02

4gl. 3c- p. D. Błaszczyk, sala 107, język polski z 3gl, na 3 gl wf z 1gl

6gl. 1c- zwolniona

7gl. 4b- zwolniona  – język polski z 8gl przeniesiony na 4gl, sala 106

8gl. 1b- zwolniona

 

 

 

24.11.2022

Nieobecni: p. A. Paroń, p. A. Szulc, s. M. Serafinko, p. P. Wojciechowski, p. A. Michalska- Sapkota

 

p. A. Michalska- Sapkota

4gl. 2b- czytelnia

5gl. 3c- p. A. Szczepaniak- Zdunek

6gl. 3a- p. A. Maślak( spr. z matematyki)

7gl. 2c- p. A. Szczepaniak- Zdunek

 

p. A. Paroń

1gl. grupa później

2gl. 1f- grupa czytelnia

3gl. 2b- grupa czytelnia

 

p. A. Szulc

1gl. 1c- później

2gl. 1b- p. M. Frycie

3gl. 3ind- odwołane

4gl. 3b- p. A. Janiak, j. polski z 7gl

5gl. 2b- p. A. Barwaśna, matematyka z 4gl

 

s. M. Serafinko

6gl. 1b- czytelnia

7gl. 1a- czytelnia

8gl. 3b- zwolniona

 

p. P. Wojciechowski

2gl. 2d- czytelnia

4gl. 4b- p. M. Frycie

5gl. 3b- grupa zwolniona

6gl. 3b- grupa zwolniona

7gl. 3a- grupa zwolniona

8gl. 3a- grupa zwolniona

 

23.11.2022

Konkurs matematyczny Alfik- sala 106,  2,3gl.

Zmiana sali:

2gl. 2d- sala 205

3gl. 1e- sala 205 

 

Nieobecni: p. A. Szulc, s. M. Serafinko, p. A. Paroń, p. K. Matusiak, p. K. Smus, p. P. Wojciechowski

 

p. P. Wojciechowski

1gl. 2b- czytelnia

2gl. 2b2- praca samodzielna

3gl. 4b- czytelnia

4gl. 4b- czytelnia

5gl. 3b – czytelnia

 

p. A. Paroń

1gl. 1f- grupa później

2gl. 2b- czytelnia

3gl. 1b- czytelnia

 

p. K. Matusiak 

6gl. 1f-p. A. Rusiecka, opieka

7gl. 1d- czytelnia

8gl . 1b- grupa zwolniona

 

p. K. Smus

1gl. 1c- grupa później

2gl. 1c- grupa później

4gl. 4d- czytelnia

5gl. 4d- czytelnia

6gl. 1e- czytelnia

7gl. 1d- czytelnia

8gl. 1e- grupa zwolniona

 

p. A. Szulc

1gl. 3b- później

2gl. 1b- p. M. Frycie

3gl. 3d- p. M. Frycie

4gl. 2b- p. M. Frycie

 

p. s. M. Serafinko

7gl. 2b- zwolniona

8gl. 3c- zwolniona

 

22.11.2022

Nieobecni: p. K. Smus, p. Arkadiusz Zdunek, p. A. Szulc, s. M. Serafinko 

 

p. K. Smus

2gl. 1c/1- później

3gl. 4d/1- grupa bez religii później, pozostali czytelnia

4gl.1a/1- czytelnia

5gl. 1e/2- czytelnia

 

p. Arkadiusz Zdunek

1gl. 1c/1- później

2gl. 1c/2- później

3gl. 2a/1- M. Mikołajczyk- opieka

4gl. 2a/2- M. Mikołajczyk- opieka

6gl. 1f- p. M. Frycie

7gl. 3a/2- czytelnia

8gl. 3a/1- zwolniona

 

p. A. Szulc

1g;. 1e- później

2gl. 4b- religia z 1gl, pozostali później

3gl. 1c- p. K. Kurowska, język angielski z 1gl, pozostali później

5gl. 2b- p. Anna Szczepaniak- Zdunek

6gl. 3a- p. M. Kruszyńska- przedsiębiorczość z 4gl, na 4gl p. Anna Szczepaniak- Zdunek

 

s. M. Serafinko

5gl. 1a- p. M. Frycie

6gl. 3d- praca samodzielna

7gl.1c- zwolniona

8gl. 2b- zwolniona

 

 

21.11.2022.

Zmiana sali: 3gl. 1e, sala 4.

3,4 gl. Olimpiada Wiedzy o Prawie- czytelnia. 

 

Nieobecni: s. M. Serafinko, p. M. Gławenda, p. A. Szulc, p. K. Smus

 

p. K. Smus 

4gl. 1a- p. Hlauka, język angielski- cała klasa, sala 200.

5g. 1e- grupa zwolniona

6gl. 4d- praca samodzielna

7gl. 1d- grupa zwolniona

8gl. 1c- klasa zwolniona

 

p. A. Szulc

1gl. 1d- później

2gl. 4b- czytelnia

3gl. 3b- grupa 1- p. L. Lapacińska- Sobanek, język angielski z 6gl, grupa 2 opieka

4gl. 3b- grupa 1- p. L. Lapacińska- Sobanek, język angielski z 7gl, grupa 2 opieka

5gl. 1b- p. M. Frycie

6gl. 3a- praca samodzielna

7gl. 3c- grupa bez wf zwolniona, pozostali czytelnia

 

s. M. Serafinko

3gl. 1c- p. Frycie

4gl. 1b- p. Frycie

5gl. 3b- praca samodzielna

8gl. 2a- zwolniona

 

p. M. Gławenda

1gl. 2b- później

2gl. 1e- p. M. Gotfryd, historia z 1gl.

3gl. 2c- p. A. Michalska- Sapkota, matematyka z 1gl, sala 02

5gl. 3d- praca samodzielna

6gl. 3c- czytelnia

7gl. 2a- zwolniona

 

 

 

18.11.2022

Nieobecni: p. A. Szulc, s. M. Serafinko 

 

p. A. Szulc

1gl. 1a- później

2gl. 3b- p. Anna Szczepaniak- Zdunek

3gl. 3d- praca samodzielna

4gl. 3c- czytelnia

6gl. 1c- zwolniona

7gl. 4b- p. A. Maślak

8gl. 1b- zwolniona

 

s. M. Serafnko

2gl. 3c- grupa bez wf później, pozostali czytelnia

3gl. 2a- czytelnia

4gl. 3d- p. Anna Szczepaniak- Zdunek, matematyka z 1gl w czwartek, sala 205

 

 

 

17.11.2022

 

Konkurs teologiczny godzina 11:00- czytelnia.

 

p. Anna Szczepaniak Zdunek 

1gl. 3d – klasa później

4gl. 4c- bez zmian

 

Nieobecni: p. A. Szulc, s. M. Serafinko

p. A. Szulc

1gl. 1c- później

2gl. 1b- p. Anna Szczepaniak- Zdunek, matematyka, sala 202

3gl. 3ind- odwołane

4gl. 3b- p. A. Janiak- język polski z 7gl.

5gl. 2b- p. M. Frycie

 

s. M. Serafinko 

6gl. 1b- p. A. Maślak

7gl. 1a- p. A. Maślak

8gl. 3b- klasa zwolniona

 

 

 

16.11.2022

Nieobecni: p. A. Szulc, p. M. Mikołajczyk, p. R. Wojciechowski, s. M. Serafinko 

 

s. M. Serafinko

7gl. 2b- zwolniona

8gl. 3c- zwolniona

 

p. A. Szulc

1gl. 3b- później

2gl. 1b- p. M. Frycie

3gl. 3d- czytelnia

4gl. 2b- p. M. Frycie

 

p. M. Mikołajczyk

3gl. 1d/2- p. T. Kuś – opieka

4gl.1c/2- p. A. Rusiecka- opieka

5gl. 4a/1- p. T. Kuś- opieka

7gl. 3a- grupa zwolniona

8gl.1b/1- zwolniona

 

p. R. Wojciechowski

1gl. bez zmian

3gl. 3a- p. T. Kuś- opieka

4gl. 2c- później

5,6 gl. bez zmian

15.11.2022

Nieobecni: p. M. Mikołajczyk, p. A.  Szulc

 

p. A. Szulc

1gl. 1e- czytelnia

2gl. 4b- grupa bez religii później, pozostali praca samodzielna

3gl. 1c- p. Kurowska

5gl. 2b- p. M. Frycie

6gl. 3a- p. M. Frycie

 

p. M. Mikołajczyk

1gl.3acd- grupa później

2gl. 3acd- grupa później

3gl. 2a- p. Arkadiusz Zdunek, sala 200(opieka)

4gl. 2a- p. Arkadiusz Zdunek, sala 200 (opieka)

6gl.1c- grupa bez religii zwolniona, pozostali p. A. Rusiecka(opieka)

7gl. 4b- grupa zwolniona

 

 

 14.11.2022

Nieobecni: p. M. Mikołajczyk

 

p. M. Mikołajczyk 

1gl. 4a- grupa później

2gl. 4a- grupa później

3gl. 2a- czytelnia

4gl. 2a- czytelnia

6gl. 4b- grupa zwolniona

7gl.4b – grupa zwolniona

8gl. 1b- grupa zwolniona

 

10.11.2022

Klasy 2b, 3a, 3b, 4a, 4b, 4c, 4d mają zajęcia zgodnie z planem lekcji. Pozostałe klasy 1, 2 gl. uczestniczą w uroczystości na sali gimnastycznej. 

Nieobecni: p. M. MIkołajczyk, p. K. Kurowska, p. A. Szulc, s. M. Serafinko 

p. M. Mikołajczyk 

1gl. 3a- później

2gl. 3a- później

3gl. 1d. p. A. Świątek (za 1c), sala 02.

4gl. 2a- p. J. Hlauka(za 1b), sala 06.

5gl. 2a- p. J. Hlauka(za 1b), sala 06.

 

p. K. Kurowska

1gl. 1d- udział w uroczystości, opieka M. Gotfryd

6gl. 2b- j. angielski, p. K Smus (za 1c), sala 201

 

p. A. Szulc 

3gl. 3c ind- odwołane

4gl. 3b- p. D. Błaszczyk(za 1c), sala 107

5gl. 2b- p. A. Świątek, historia z 2gl, sala 02, na 2gl p. M. Pipia, chemia  z 1gl, sala 202.

 

s. M. Serafinko

7gl. 1a- p. K. Sowińska, chemia z 8gl, sala 202

8gl. 3b- zwolniona

 

09.11.2022

1b, 1 c- wycieczka

Nieobecni: p. K. Kurowska, p. A. Szulc, s. M. Serafinko

 

P. K. Kurowska

3gl. 1d – p. L. Lapacińska- Sobanek ( za 1b)

 

p. A. Szulc

1gl. 3b- później

3gl. 3d- p. M. Pipia (za 1c)

4gl. 2b- p. A. Michalska- Sapkota (za 1b)

 

s. M. Serafinko

7gl. 2b- zwolniona

8gl. 3c- zwolniona

 

08.11.2022

Nieobecni: p. A. Szulc 

p. A. Szulc

1gl. 1e – bez zmian

2gl. 4b- p. A. Świeszczakowska, rel z 1gl, sala 106

3gl. 1c- czytelnia

5gl. 2b-p. A. Barwaśna (za ind)

6gl. 3a- p. M. Frycie

 

04.11.2022

2,3 gl. w sali 04  Olimpiada z języka angielskiego 

2gl. p. J. Hlauka

3gl. p. K. Smus 

 

Nieobecni: p. J. Brożyńska, p. K. Matusiak, p. D. Kuśmierczak- Skotnicka 

p. J. Brożyńska 

1gl. 4d- kl. później

2gl. 2a- czytelnia

4gl. 1d- czytelnia

6gl. 2b- p. Maślak

7gl. 3b- p. T. Kuś wf z 8gl, pozostali zwolnieni

8gl. 3d- kl. zwolniona

 

p. K. Matusiak

6gl. 1d- czytelnia

7gl. 1b- czytelnia

8gl. 1f- zwolniona

 

p. D. Kuśmierczak- Skotnicka

1gl. 1f- później

2gl. 1a- p. M. Frycie

3gl. 1b- p. J. Hlauka, język angielski z  1gl, sala 02, pozostali p. M. Frycie

 

03.11.2022

Nieobecni: p. J. Brożyńska 

1gl. 1f- kl. później

2gl. 1e- gr. bez języka niemieckiego później, pozostali czytelnia

4gl.3d- gr. bez wf zwolniona, pozostali czytelnia

5gl. 2d- czytelnia

6d. 2d- p. Anna Szczepaniak- Zdunek

7gl. 4d- kl. zwolniona

8gl. 2c kl. zwolniona

 

 

02.11.2022

Wyjście do teatru (2, 3 gl) klasa 1e, 2d. Opieka: p. A. Rusiecka, p. A. Świeszczakowska. 

 

Nieobecni: p. J. Brożyńska, p. A. Rusiecka

p. J. Brożyńska 

5gl. 2b- p. M. Gławenda, biologia z 8 gl w czwartek

6gl. 3d- zwolniona, j. angielski p. A. Stellert z 8gl na 1 gl, sala 06.

7gl. 3d- zwolniona

 

p. A. Rusiecka

3gl. 1a- p. A. Świątek- opieka

 

28.10.2022

 

Klasa 4 a, 4c, 4d, 3a – wyjście do teatru godzina 8:00 – 9:15 ( 1,2 gl).

Zbiórka pod teatrem( opieka p. D. Błaszczyk, p. L. Zadka, A. Rusiecka, E. Chlebicz- od 2gl. )

4a- od 2gl. p. Chlebicz

4c- p. Zadka

4d- p. Rusiecka

 

Nieobecni: p. J. Brożyńska, p. A. Michalska- Sapkota, p. K. Kurowska, p. A. Stellert, p. T. Kuś, p. K. Smus

p. T. Kuś(zawody)

2gl. 4cd-teatr

3gl. 4cd- p. Rusiecka(opieka)

4gl. 1e- p. Rusiecka(opieka)

5gl. 4a- grupa zwolniona

6gl. 4a- grupa zwolniona

8gl.3b- zwolniona

 

p. J. Brożyńska 

1gl. 4d- teatr

2gl. 2a- grupa bez języka angielskiego, pozostali czytelnia

3gl. 2d- p. Gławenda ( za ind)

4gl. 1d- p. Frycie

6gl. 2b- p. Maślak

7gl. 3b- grupa bez wf , pozostali czytelnia

8gl. 3d- zwolniona

 

p. A. Michalska- Sapkota

1gl. 2b- później

2gl. 2c- p. Barwaśna

3gl. 3a- p. Anna Szczepaniak- Zdunek

4gl. ind- p. Anna Szczepaniak- Zdunek

5gl. 3c- p. Anna Szczepaniak- Zdunek

6gl. 1b- p. Angelus

7gl. 2b- p. Angelus

 

p. K. Kurowska 

1gl. 1d- później

2gl. 1c- p. E. Talar (cała klasa sala 4)

3gl. 2b- p. E. Talar(cała klasa sala 02)

4gl. 2b- czytelnia

5gl. 1e- p. Szulc( fizyka z 6gl)

7gl. 1b- czytelnia

 

p. A. Stellert

1gl. 2d- grupa później

2gl. 3d- grupa bez wf później, pozostali czytelnia

3gl. 4a- czytelnia

4gl. 1f- czytelnia

 

p. K. Smus

1gl. 1e- później

2gl. 1c- p. E. Talar za 4a (cała klasa sala 4)

5gl. 1a- czytelnia

6gl. 1d- czytelnia

7gl. 4d- zwolniona

 

27.10.2022

Nieobecni:  p. J. Brożyńska, p. A. Michalska- Sapkota, p. A. Stellert, p. K. Smus 

 

p. K. Smus

3gl. 1a- czytelnia

4gl. 1e- p. P. Wojciechowski(opieka)

5gl. 4d- p. Zdunek(opieka)

6gl. 1c- czytelnia

7gl. 1d- czytelnia

8gl. 1e- grupa zwolniona

 

p. J. Brożynśka

1gl. 1f- później

2gl. 1e- grupa bez języka niemieckiego, pozostali czytelnia

4gl. 3d- grupa bez  wf, pozostali czytelnia

5gl. 2d- czytelnia

6gl. 2d- p. Gławenda, biologia

7gl. 4d- zwolniona

8gl. 2c- zwolniona

 

p. A. Michalska- Sapkota

4gl. 2b- p. Angelus

5gl. 3c- p. Anna Szczepaniak- Zdunek

6gl. 3a- p. Anna Szczepaniak- Zdunek

7gl. 2c- zwolniona

 

p. A. Stellert 

1gl. 2c- później

2gl. 3d- czytelnia

3gl. 3c czytelnia

4gl. 4a- gr. później

5gl. 2a- czytelnia

 

26.10.2022

Nieobecni: p. J. Brożyńska,  p. A. Michalska- Sapkota, p. A. Stellert

p. J. Brożyńska

5gl. 2b- p. Kurowska(geografia) za ind.

6gl.3d-  klasa zwolniona

7gl. 3d- klasa zwolniona

 

p. A. Stellert 

2gl. 1f- praca samodzielna

3gl. 4a- praca samodzielna

4gl. 2d- czytelnia

5gl. 3c- czytelnia

6gl. 2a- czytelnia

7gl. 2a- czytelnia

8gl. 3d- zwolniona

 

p. A. Michalska- Sapkota

1gl. 3c- później

2gl. 3a- czytelnia

3gl. 2b- p. Angelus

4gl. 1b- p. Anna Szczepaniak- Zdunek

5ind-

6gl. 2c- p. Barwaśna

 

25.10.2022 r.

Nieobecni: p.J. Brożyńska, p.A. Michalska-Sapkota, p.A. Rusiecka, p. A. Szulc, p. A. Stellert

 

p. A. Stellert

3gl. 3d- grupa bez wf później, pozostali czytelnia

4gl. 2d- p. P. Wojciechowski (cała klasa, sala 102)

5gl.2a- praca samodzielna

6gl. 2c- praca samodzielna

7gl. 1f- grupa zwolniona

8gl. 3c- zwolniona

 

p.J. Brożyńska

1gl. 2d – kl. później

2gl. 2c – p. Frycie

3gl. 3c – gr. bez w-f później, pozostali czytelnia

5gl. 4d – czytelnia

 

p. A. Michalska-Sapkota

4gl. 2b – p. Barwaśna

5gl. 3a – p. Szczepaniak-Zdunek

6gl. 3c – czytelnia

7gl. 1b – p. Maślak

8gl. 2c – kl. zwolniona

 

p.A. Rusiecka

3gl. 2b – p. R. Wojciechowski (opieka)

4gl. 1e – p. Kuś (opieka)

5gl. 2c – p. Kuś (opieka)

6gl. 2d – p.Kuś (opieka)

8gl. 1f- zwolniona

 

p. A. Szulc

1gl. 1e – kl. później

2gl. 4b – czytelnia

3gl. 1c – p. Kurowska

5gl. 2b – p. Zdunek

6gl. 3a – p. Frycie

 

 

24.10.2022

Nieobecni:  J. Brożyńska, p. K. Smus, p. A. Szwankowska, p. p. A. Michalska- Sapkota, p. A. Rusiecka

p. J. Brożyńska

1gl. 1a- później

2gl. 2a- s. M. Serafinko, religia z 8gl

3gl. 1d- p. M. Frycie

4gl. 3a- p. M. Frycie

 

p. K. Smus

4gl. 1a- czytelnia

5gl. 1e- zwolniona

6gl. 4d- p. J. Hlauka, język angielski cała klasa, sala 102, 3b – sala 06.

7gl.1d- zwolniona

8gl. 1c- zwolniona

 

p. A. Szwankowska

1gl.2d- później

3gl. 4a- język polski bez zmian

4gl. 4a- język polski bez zmian

5gl. 4d- język polski bez zmian

 

p. A. Michalska- Sapkota

1gl.  2c- póżniej

2gl. 2b- czytelnia

4gl. 3c- p. A. Szczepaniak- Zdunek

5gl. 3c- p. A. Szczepaniak- Zdunek

6gl. 1b- p. A. Szczepaniak- Zdunek

7gl. 1b- p. A. Szczepaniak- Zdunek

 

p. A. Rusiecka

1gl. 1c- później

2gl. 2d- później

3gl. 1a- p. T. Kuś(opieka)

4gl. 2c- p. T. Kuś(opieka)

5gl. 2b- p. R. Wojciechowski (opieka)

 

 

 

21.10.2022

Nieobecni: p. J. Brożyńska, p. A. Michalska- Sapkota, p. A. Szwankowska, p. A. Barwaśna, p. D. Błaszczyk, p. M. Gotfryd, 

 

p. J. Brożyńska

1gl. 4d- p. K. Smus, sala 201/p. J. Hlauka, sala 06, język angielski z 7gl.

2gl. 2a- grupa bez języka angielskiego później, pozostali czytelnia.

3gl.2d- czytelnia

4gl. 1d-p. A. Szulc fizyka z 1gl w poniedziałek

6gl.2b- p E. Angelus- matematyka

7gl.3b- p. T. Kuś wf z 8gl, pozostali zwolnieni

8gl.3d- zwolniona

 

p. A. Michalska- Sapkota

1gl. 2b – później

2gl. 2c- p. A. Szczepaniak- Zdunek, matematyka

4gl. 3ind – odwołane

5gl. 3c- p. Szulc, fizyka z 4gl, na 4gl matematyka- p. A. Szczepaniak- Zdunek

6gl. 1b-grupa 1 czytelnia, grupa 2 p. J. Hlauka język angielski z 1gl.

7gl.2b- p. E. Angelus- matematyka

 

p. A. Szwankowska

4gl. 4a- czytelnia

5gl. 1e- p. M. Gławenda, biologia z 6gl

6gl. 4d- zwolniona

 

p. A. Barwaśna

1gl.4a- później

3gl. p. K. Smus/p. M. Kruszyńska, język angielski( sala 103)/informatyka z 1gl,

4gl/5gl. 4d- zwolniona

6gl.1f- czytelnia

7gl. 1d- zwolniona

 

p. D. Błaszczyk 

3gl.3c – p. M. Gławenda, godzina wychowawcza z 8gl.

5gl. 4c- p. A. Zdunek

6gl. 2a- zwolniona

7gl.2a- zwolniona

 

p. M. Gotfryd

2gl. 1f- czytelnia

3gl. 2c- praca samodzielna

7gl. 1e- zwolniona

8gl. 2a- zwolniona

 

 

 

 

20.10.2022

Nieobecni: p. J. Brożyńska, p. Michalska- Sapkota, p. D. Błaszczyk, p. A. Barwaśna, p. M. Gotfryd

p. J. Brożynśka

1gl. 1f- później

2gl. 1e- później

4gl. 3d- grupa bez wf zwolniona, pozostali czytelnia

5gl. 2d- praca samodzielna

6gl.2d- p. Maślak

7gl.4d- zwolniona

8gl.2c- zwolniona

 

p. Michalska- Sapkota

4gl. 2b- praca samodzielna

5gl. 3c- p. Zdunek za 1a

7gl. 2c- zwolniona

 

p. D. Błaszczyk – wycieczka z 3a

2gl. 4c- p. Pipia

3gl. 4c- p. Pipia (za 3a)

4gl. 1c- p. Angelus(matematyka z 7gl)

6gl. 2a- grupa bez języka niemieckiego zwolniona, pozostali czytelnia

 

p. A. Barwaśna

1gl. 4d- później

2gl. 1d- grupa bez angielskiego później i pozostali czytelnia

3gl. 1e- później

4gl. 1d- p. Świątek za 1a

6gl.1f- zwolniona

7gl.4a- zwolniona

 

p. M. Gotfryd 

1gl. 1b- później

2gl. 2a- p. Mikołajczyk (za 3a)

3gl. 3d- p. Zdunek (matematyka)

5gl. 1f- p. A. Rusiecka( wf z 7gl)

 

4-6 gl. klasa 1a wyjście do biblioteki.

19.10.2022 r.

Nieobecni: p. J. Brożyńska, p. A. Michalska-Sapkota, p. D. Błaszczyk, p. A. Barwśna, p.M. Gotfryd

p. J. Brożyńska

5gl. 2b- p. A. Maślak

6gl. 3d- zwolniona

7gl. 3d- j. angielski z 8 gl przesunięty na 1gl, sala 103

 

p. A. Michalska- Sapkota

1gl. 3c- grupa później

3gl. 2b- p. Hofman

4gl. 1b- p. K. Kurowska

6gl. 2c- p. Maślak

 

p. A. Barwaśna 

1gl. 1d- godzinę później

2gl. 1d- godzinę później

3gl. 4d- praca samodzielna- bilans u p. pielęgniarki

4gl. 1e- praca samodzielna

p. D. Błaszczyk 

3gl. 2a- R. Wojciechowski za 3a

6gl. 3c- p. K. Sowińska

7gl. 3c-biblioteka. Grupa bez religii zwolniona, pozostali czytelnia.

8gl. 1c- zwolniona

p. M. Gotfryd 

1gl. 1b- później

2gl. 3d- biblioteka

3gl. 1f- J. Hlauka za 3a

5gl. 1e- p. K. Kurowska

6gl. 3a- wycieczka- plan według 3d

 

18.10.2022

Zastępstwa: p. A. Barwaśna, p. M. Mikołajczyk, p. D. Szczepaniak, p. A. Janiak, p. M. Gławenda, p. E. Chlebicz, p. A. Szulc, p. K. Kurowska, p. M. Kruszyńska, p. J. Brożyńska, p. A. Michalska- Sapkota 

Wyjście do kina.

8:30 (seans 9:00-11:00)

1d – p. A. Barwaśna

2a- p. M. Mikołajczyk

2c-p. R. Wojciechowski

2d- p. D. Szczepaniak

3b- p. A. Janiak- klasa przychodzi bezpośrednio do teatru (8:50)

3c- p. M. Gławenda

 

11:00 (seans 11:30-13:30)

1a- p. E. Chlebicz

1b- A. Szulc

1c- p. K. Kurowska

1e- p. K. Smus

1f- p. M. Kruszyńska

3d- p. M. Gotfryd

 

Zastępstwa:

p. A. Barwaśna

2gl. 1e- p. M. Pipia, chemia (za 2a)

3gl. 4a- p. Świeszczakowska, religia z 2 gl.

 

p. M. Mikołajczyk

1/ 2 gl. 3a, później, 3c według planu

 

p. D. Szczepaniak 

3gl.4d/2- grupa bez religii później, osoby chodzące na religię z 2 gl sala 103.

4gl/1- p. P. Wojciechowski (za 2d)

p. A. Janiak

3gl. 1f- p. Zdunek, fizyka z 6gl.

4gl. 1f- p. D. Błaszczyk, j. polski (za 3c)

p. M. Gławenda

2gl. 1f- p. E. Angelus (za 2d)

4gl. 4c- p. M. Pipia ( za 2c)

p. E. Chlebicz

5gl. 3b/1- p. R. Wojciechowski (za 1e)

7gl. 3a/1- grupa zwolniona

p. A. Szulc

5gl. 2b- p. A. Hofman( za 3d)

6gl. 3a- p. Zdunek, informatyka z 8gl.

p. K. Kurowska

6gl. 2b/2- p. J. Hlauka, j. angielski ( za 1a)

7gl. 2b/2- p. J. Hlauka, j. angielski (za 1f)

p. M. Kruszyńska

7gl. 2c- zwolniona

p. J. Brożyńska

1gl.2d- klasa przychodzi do szkoły o godzinie 8:30

2gl. 2c- wyjście do kina

3gl. 3c- wyjście do kina

5gl. 4d- praca samodzielna, bilans u pielęgniarki

p. A. Michalska- Sapkota

4gl. 2b- p. E. Angelus, matematyka (za 3b)

5gl. 3a- p. A. Szczepaniak- Zdunek, matematyka (za 3d)

6gl. 3c- p. M. Pipia (za 1e)

7gl. 1b- wyjście do kina

8gl. 2c- zwolniona

17.10.2022 

Nieobecni: p. T. Kuś, p. R. Wojciechowski, p. A. Michalska- Sapkota, p. J. Brożyńska, p.A.Szulc (wycieczka z kl. 1b), s. M. Serafinko

 

p. J. Brożyńska

1gl.1a- później

2gl. 2a- p. M. Gotfryd wos z 8gl we wtorek

3gl. 1d- p. A. Barwaśna

4gl. 3a- praca samodzielna

 

p. A. Michalska- Sapkota 

1gl. 2c- później

2gl. 2b- praca samodzielna

4gl. 3c- p. M. Pipia, sala 202, 3d sala 202

5gl. 3c- p. A. Szczepaniak- Zdunek

6gl. 1b- p. A. Szczepaniak- Zdunek(matematyka)

7gl. 1b- wf z 8gl. – p. K. Matusiak

 

p. T. Kuś

1gl. 3c- później

2gl. 2d- p. Rusiecka( opieka)

3gl. 1a- p. Rusiecka (opieka)

4gl. 2c- p. Rusiecka (opieka)

6gl. 4c- zwolniona

7gl. 4c- zwolniona

 

p. R. Wojciechowski

3gl. 3c- czytelnia

5gl.2b – p. Rusiecka(opieka)

6gl. 4bc- grupa zwolniona

7gl. 4bc- grupa zwolniona

8gl. 3bc- zwolniona

 

p.A.Szulc

1gl. 1d – kl. później

2gl. 4b – p.P. Wojciechowski (za 1b)

3gl. 3b – p. Gotfryd za 1b

4gl. 3b – czytelnia

6gl. 3a – czytelnia

7gl. 3c – gr. bez w-f zwolniona, pozostali czytelnia

 

s.M. Serafinko

3gl. 1c – czytelnia

5gl. 3b – czytelnia

8gl. 2a – kl. zwolniona

 

 

13.10.2022

Nieobecni: p. E. Angelus, p. J. Brożyńska, p. A. Michalska- Sapkota, p. A. Świątek, p. E. Chlebicz, p. A. Barwaśna 

 p. E. Angelus

1gl. 2a- później

2gl. 3b- p. A. Szczepaniak- Zdunek

3gl. 3b- p. M. Frycie

5gl. 4b- praca samodzielna, bilans u  p. pielęgniarki

6gl. 4b- praca samodzielna, bilans u  p. pielęgniarki

7gl. 1c- udział w uroczystości z okazji DEN

8gl. 2d- udział w uroczystości z okazji DEN

 

p. J. Brożyńska

1gl. 1f- później

2gl. 1e- czytelnia

4gl. 3d- praca samodzielna

5gl. 2d- p. M. Frycie

6gl. 2d- p. M. Gławenda

7gl. 4d- zwolniona

8gl. 2c- udział w uroczystości z okazji DEN

 

p. A. Michalska- Sapkota

4gl. 2b- p. M. Frycie

5gl. 3c- p. A. Szczepaniak- Zdunek

6gl. 3a- p. A. Maślak

7gl. 2c- udział w uroczystości DEN

 

p. A. Świątek

1gl. 3c- później

2gl. 2b- p. M. Pipia, chemia z 1gl

3gl. 1c- p. A. Szulc, biologia z 1 gl

4gl. 1a- czytelnia

5gl. 1c- czytelnia

6gl.4a- zwolniona

 

p. E. Chlebicz

3gl. 2b- p. A. Paroń, język niemiecki, sala 4

4gl. 2a- p. M. Mikołajczyk (opieka)

6gl. 1c- czytelnia

7gl. 2a- zwolniona

8gl. 4b- grupa zwolniona

 

p. A. Barwaśna

2gl. 1d- p. Frycie

3gl. 1e- p. Zadka

4gl. 1d- praca samodzielna

6gl. 1f- czytelnia

O godz. 13.00 szkolna uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości biorą udział klasy pierwsze oraz klasa 2c, 2d i 3a.

 

 

12.10.2022 r.

Nieobecni: p. A. Świątek, p. A. Michalska-Sapkota, p.J. Brożyńska, p.J. Miłek, p. A. Barwaśna (od 3gl.) , p.M. Kruszyńska, p.A. Rusiecka, p.K. Smus (od 3gl.), p.K. Matusiak, p.E. Angelus

 

p.A. Świątek

1,2gl. 4a – kl. póżniej

3gl. 2d – praca samodzielna

4gl. ind. – odwołane

5gl. 4c – gr. bez religii zwolniona, pozostali czytelnia

6gl. 4a – gr. bez religii zwolniona, pozostali czytelnia

 

p. A. Michalska – Sapkota

1gl. 3c – kl. później

2gl. 3a – czytelnia

3gl. 2b – p. Hofman

4gl. 1b – p. Gotfryd (historia z 1gl.)

6gl. 2c – praca samodzielna

 

p. J. Brożyńska

5gl. 2b – p. Frycie

6,7gl. 3d – kl. zwolniona  język angielski z 8gl. przeniesiony na 1gl.

 

p.J. Miłek

5gl. 1c – kl. zwolniona

6gl. 1d – p. Frycie

7gl. 1e – kl. zwolniona

 

p. A. Barwaśna

3gl. 4d – p. Frycie

4gl. 1e – czytelnia

 

p. M. Kruszyńska

1gl. 1e – kl. później

2gl. 3c – kl. później

4gl. 3d – p. Szczepaniak-Zdunek (matematyka z 5gl.)

5gl. 2a – praca samodzielna

 

p.A. Rusiecka

1gl. 4d – gr. później

2gl. 1e – gr. później

3gl. 1a – p. Kuś (opieka)

4gl. 1c – p.Mikołajczyk (opieka)

6gl. 1f – p. Sowińska (chemia z 7gl.)

7,8gl. 3a – gr. zwolniona

 

p.K. Smus

4gl. 4d – p. P. Wojciechowski (opieka)

5gl. 4d – p. Szczepaniak (opieka)

6gl. 1e – gr. zwolniona

7gl. 1d – p. Sowińska (chemia z 8gl.)

8gl. 1e – gr. zwolniona

 

p.K. Matusiak

6gl. 1f – p. Sowińska (chemia z 7gl.)

7gl. 1d – p. Sowińska (chemia z 8gl.)

 

p.E. Angelus

1gl. 2d – kl. później

2gl. 1a – praca samodzielna

4gl. 2a – praca samodzielna

5gl. 4b – gr. bez religii zwolniona, pozostali praca samodzielna

6,7gl. 1c – kl. zwolniona

8gl. 3b – kl. zwolniona

 

Klasy zwolnione z 8gl. 1c, 2a,2d, 3b

 

Na 5gl. w sali 102 Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności

 

 

11.10.2022 r.

Nieobecni: p. A. Szczepaniak- Zdunek, p. D. Błaszczyk, p. A. Janiak, p. E. Angelus, p. A. Świątek, p. A. Michalska-Sapkota, p. A. Barwaśna, p. K. Smus

 

Klasa 3a przychodzi do szkoły według planu 3c.

 

p. A. Szczepaniak- Zdunek

6gl. 4c – czytelnia

7gl. 3d – gr. bez w-f zwolniona, pozostali czytelnia

 

p. D. Błaszczyk

2gl. 3indywidyalne- odwołane

4gl. 3c – praca samodzielna

6gl. 2a – p. A. Maślak

 

p. A. Janiak

3gl. 1f – czytelnia

4gl. 1f – p. Frycie

5gl. 4b – czytelnia

6gl. 4b – p. Szulc (za 3a)

7gl. 2a – p. Chlebicz (za 3a)

8gl. 3b – kl. zwolniona

 

p. E. Angelus

1gl. 2a – kl. później

2gl. 2d – p. Frycie

3gl. 1a – praca samodzielna

4gl. 3b – p. Kruszyńska (za 3a)

 

p. A. Świątek

4gl.1d- zwolniona

5gl.4a- zwolniona

6gl.4a- zwolniona

7gl.3c- p. M. Frycie

8gl.2d- zwolniona

 

p. A. Michalska- Sapkota

4gl.2b- czytelnia

6gl. p. M. Frycie

7gl. 1b- p. Zdunek, sala 200 (za 3a)

8gl. 2c- zwolniona

 

p. A. Barwaśna 

1gl. 1f- później

2gl. 1e- czytelnia

3gl. 4a- praca klasowa z matematyki, p. M. Frycie

 

p. K. Smus 

2gl. 1c- p. Zdunek(opieka)

pozostałe lekcje bez zmian.

 

10.10.2022

Nieobecni: p. A. Michalska- Sapkota, p. A. Świątek, p. T. Kuś

1gl.2c- później

2gl.2b- czytelnia

4gl.3c- p. Anna Szczepaniak- Zdunek, matematyka

5gl. 3c- udział w debacie

6gl.1b- czytelnia

7gl.1b- wf z 8gl- p. K. Matusiak

 

p. A. Świątek

2gl. 1d- p. M. Frycie, sala 05

3gl. 3C-IND- odwołane

4gl. 1c- czytelnia

5gl. 4c- zwolniona

6gl.2b- p. M. Frycie, sala 05

7gl. 1a – czytelnia

p. T. Kuś

6gl.4c- zwolniona

7gl.4c- zwolniona

 

07.10 2022

Nieobecni: p. A. Michalska- Sapkota, p. M. Gotfryd, p. A. Janiak, p. T. Kuś, p. R. Wojciechowski, p. A. Szulc

 p. A. Michalska- Sapkota

1gl. 2b- później

2gl. 2c- p. A. Hofman, sala 202

3gl. 3a- p. Anna Szczepaniak- Zdunek, matematyka, sala 05

4gl. 3indywidualne- odwołane

5gl. 3c- p. Anna Szczepaniak- Zdunek- matematyka

6gl. 1b- p. A. Maślak

7gl. 2b- p. A. Maślak

 

p. M. Gotfryd

2gl.1f- p. A. Barwaśna, matematyka z 6gl

3gl.2c- p. A. Hofman, sala 202

4gl.3a- p. D. Błaszczyk, sala 05

5gl.3a- p. D. Błaszczyk, sala 05

7gl.1e- zwolniona

8gl. 2a- zwolniona

 

p. A. Janiak

3gl. 1f- p. M. Kruszyńska, informatyka z 5gl, na 5gl wf z 8gl

5gl. 3b- p. J. Brożyńska, geografia z 7gl

6gl. 3b- zwolniona

7gl. 1f- zwolniona

8gl. 4b- zwolniona

 

p. T. Kuś

2gl. 4cd- grupa później

3gl. 4cd- grupa później

4gl. 1e- p. A. Rusiecka, opieka

5gl. 4a- grupa zwolniona

6gl. 4a- grupa zwolniona

8gl. 3b- grupa zwolniona

 

p. R. Wojciechowski

5gl. 2b- p. A. Rusiecka, opieka

6gl. 2c- praca samodzielna

7gl. 2c- grupa zwolniona

8gl. 3a- grupa zwolniona

 

p. A. Szulc

1gl. 1a- p. M. Frycie

2gl. 3b- p. M. Frycie

3gl. 3d- praca samodzielna

4gl. 3c- p. M. Frycie

6gl. 1c- zwolniona

7gl. 4b- zwolniona

8gl. 1b – zwolniona

 

 

 

 

06.10.2022

Nieobecni: p. A. Michalska-Sapkota, p. K. Owczarek 

 

p. A. Michalska-Sapkota,

4gl. 2b- p. M. Frycie

5gl.3c- p. M. Frycie

6gl. 3a- p. A. Maślak

7gl. 2c- p. A. Maślak

 

p. K. Owczarek 

1gl. 3b- później

2gl. 4d- p. M. Frycie

3gl. 4b- później

 

05.10.2022

Nieobecni: p. A. Michalska-Sapkota, p. K. Owczarek 

 

1gl. 3c- później

2gl. 3a- grupa bez religii później, pozostali czytelnia

3gl. 2b- czytelnia

4gl. 1b- p. M. Gotfryd, historia z 1gl

5gl. 3c indywidualne- odwołane

6gl. 2c- czytelnia

 

p. K. Owczarek 

4b- później

4d- grupa bez wf później, pozostali czytelnia

3b- p. M. Frycie

 

 

04.10.2022

Nieobecni: p. A. Michalska- Sapkota

4gl. 2b- s. M. Serafinko – religia z 8gl.

5gl. 3a- czytelnia

6gl. 3c- czytelnia

7gl. 1b- p. A. Maślak

8gl. 2c- zwolniona

 

 

03.10.2022

Nieobecni: p. T. Kuś, p. A. Michalska- Sapkota, p. R. Wojciechowski

p. T. Kuś

1gl.3c- grupa później

2gl.2d- p. A. Rusiecka- opieka

3gl.1a- p. A. Rusiecka- opieka

4gl.2c- p. A. Rusiecka- opieka

6gl.4c-grupa zwolniona

7gl.4c-grupa zwolniona

 

p. A.Michalska- Sapkota

1gl. 2c- później

2gl.2b- czytelnia

4gl. 3c- p. D. Błaszczyk- opieka

5gl. 3c- p. D. Błaszczyk-opieka

6gl. 1b- czytelnia

7gl. 1b- wf z 8gl- p. K. Matusiak

 

p. R. Wojciechowski

3gl. 3c- p. M.Pipia- opieka

5gl. 2b- p. A. Rusiecka- opieka

6gl.4bc- grupa zwolniona

7gl.4bc- grupa zwolniona

8gl.3bc- zwolniona

 

 

 

 

 

30.09.2022
Matura próbna z języka angielskiego godz. 9:00- 11:00, w salach 04, 106,107, 02. 1 godzina lekcyjna bez zmian, po maturze zajęcia bez zmian.

Nieobecni: p. A. Michalska- Sapkota, s. M. Serafinko, p. K. Smus , K. Kurowska, T. Kuś.

p. A. Michalska- Sapkota
2gl. 2c- spotkanie z prawnikiem
3gl. 3a- p. A. Rusiecka, sala gimnastyczna
5gl. 3c- p. A. Rusiecka , p. R. Wojciechowski- sala gimnastyczna (za 2b)
6gl. 1b- p. A. Szulc, godzina wychowawcza z 8gl.

 

s. M. Serafinko
2gl. 3c- grupa bez wf później, pozostali p. A. Rusiecka
3gl. 2a- czytelnia
4gl. 3d- czytelnia

 

p. K. Kurowska
1gl. 1d- grupa później
2gl. 1c- grupa czytelnia
5gl. 1c- p. A. Szulc, fizyka z 6gl.
7gl. 1b, grupa zwolniona

 

p. T. Kuś
4gl. 1e- p. A. Rusiecka – opieka
5gl. 4a -grupa zwolniona
6gl. 4a- grupa zwolniona
8gl. 3b- grupa zwolniona

 

p. K. Smus
1gl. 1e- grupa później
2gl. 1c- czytelnia
5gl. 1a- czytelnia
6gl. 1d- czytelnia
7gl.4d- grupa zwolniona

 

 

29.09.2022

Matura próbna z matematyki 1gl. bez zmian, godz. 9:00- 12:00, w salach 04, 106,107, 02. Po maturze zajęcia bez zmian. 

 

Nieobecni: p. A. Michalska- Sapkota, s. M. Serafinko, p. K. Smus 

 

p. A. Michalska- Sapkota

4gl. 2b- czytelnia

5gl.-  3c- czytelnia

6gl.-  3a- p. M. Frycie

7gl.- 2c- czytelnia

 

s. M. Serafinko

6gl. 1b- p. A. Maślak

7gl. 1a- p. A. Maślak

8gl. 3b- zwolniona

 

 p. K. Smus

4gl. 1e- praca samodzielna

6gl-1c- praca samodzielna

7gl. 1d- czytelnia

8gl-1e- czytelnia

 

28.09.2022

Matura próbna z języka polskiego godz. 9:00- 13:00, w salach 02, 04, 106, 107.

 

Nieobecni: p. A. Michalska- Sapkota, p. M. Serafinko, p. M. Gławenda, p. R. Wojciechowski. Klasa 2 c wycieczka.

p. A. Michalska- Sapkota

1gl. 3c- później

2gl. 3a- grupa bez religii później, pozostali czytelnia

3gl. 2b- czytelnia

4gl. 1b- czytelnia

 

s. M. Serafinko

7gl. 2b- zwolniona

8gl. 3c- zwolniona

 

p. M. Gławenda

1gl. 1a- później

2gl. 3b- p. K. Owczarek ( za 4d)

3gl. 3c – p. Anna Zdunek (za 4c)

4gl. 3c- p. A. Szwankowska ( za 4a)

6gl. 2d- p. A. Maślak

8gl. 2a- zwolniona

 

p. R. Wojciechowski 

1gl. 1f- później

3gl. 3a- p. A. Stellert ( za 4a)

5gl. 3c- czytelnia

6gl. 3b- czytelnia

 

5gl. 2d- sala 205- zajęcia z prawnikiem 

5gl. 1e- sala 200

 

27.09.2022

Nieobecni: p. Michalska-Sapkota, s. M. Serafinko, p. A. Szulc

p.A. Michalska-Sapkota

4gl.2b- spotkanie z prawnikiem s.205

5gl.3a- zajęcia w starostwie

6gl.3c- praca samodzielna

7gl.1b- p. M. Frycie

8gl.2c- zwolniona

 

s.M. Serafinko

5gl. 1a – czytelnia

6gl.3d – czytelnia

7gl.1c – p. A. Maślak

8gl.2b – zwolniona

 

p.A. Szulc

1gl. 1e – kl. później

2gl. 4b – gr. bez religii później, pozostali czytelnia

3gl. 1c – czytelnia

5gl. 2b – praca samodzielna

 

Zmiana sali 4gl. 1c p. K. Kurowska, sala. 04.

 

Wyjście do starostwa na spektakl profilaktyczny.

Klasa 2a 9:00- 10:45 – p. M. Pipia/ Pan Zdunek

Klasa 3a 11:00- 12:45- p. M. Frycie

 

26.09.2022

Nieobecni : p. A. Janiak, p. A. Michalska- Sapkota, s. M. Serafinko

p. A. Janiak

1gl.3b- później

2gl.3b- później

3gl.1f- p. M. Frycie

4gl.1f- p. M. Kruszyńska (edb z 1gl)

5gl.4b- p. M. Frycie

6gl.1d- grupa bez języka angielskiego zwolniona, pozostali czytelnia

p. A. Michalska- Sapkota

1gl. 2c- później

2gl. 2b- p. M. Frycie

4gl. 3c- debata

5gl. 3c- praca samodzielna

6gl. 1b- p. M. Frycie

7gl. 1b- czytelnia

s. M. Serafinko 

3gl. 1c- czytelnia

4gl.1b- debata

5gl.3b- czytelnia

8gl.2a- zwolniona

 

 

23.09.2022 r.

Nieobecni: p. D. Błaszczyk, p. A. Janiak, p. A. Szulc, p. E. Talar, p. A. Barwaśna,

p. K. Smus, p. A. Szwankowska, p. R. Wojciechowski, P. T. Kuś.

 

p. D. Błaszczyk

2gl. 3a- p. A. Świątek (za 1d)

3gl. 3c- p. D. Szczepaniak (za 1d)

5gl. 4c- p. A. Zdunek, matematyka z 6gl, na 6gl p. Gławenda za 1e

6gl. 2a- p. M Gotfryd, historia z 8gl

7gl. 2a- zwolniona

p. A. Janiak

3gl. 1f- p. M. Kruszyńska (za 1e z 1gl)

5gl. 3b- p. J. Brożyńska, geografia z 7gl

6gl. 3b- zwolniona

7gl. 1f- zwolniona

8gl.4b- zwolniona

p. A. Szulc

1gl. 1a później

2gl. 3b- p. M. Kruszyńska ( za 1e)

3gl. 3d- p. M. Frycie, sala 103

4gl.3c- p. J. Brożyńska, sala 04 ( za 1d)

6gl. 1c- zwolniona

7gl. 4b- p. M. Gotfryd ( za 1e)

8gl. 1b- zwolniona

p. E. Talar

1gl. 2a- grupa później

2gl. 4a- p. A. Paroń (za 1e)

3gl. 2b- p. Kurowska j. angielski, cała klasa, sala 105

4gl. 2b -p. Kurowska j. angielski, cała klasa, sala 105

6gl. 4b- p. Lapacińska- Sobanek, język angielski cała klasa, sala 205

7gl.3c- czytelnia

p. A. Barwaśna

1gl.4a- później

4gl.4d- p. A. Zdunek (deklaracje maturalne)

5gl. 4d- zwolniona

6gl. 1f- p. K. Matusiak, wf z 8gl, pozostali zwolnieni

p. K. Smus 

2gl. 1c- p. Kurowska, godzina wychowawcza z 5gl, na 5gl grupa 2 język angielski

5gl. 1a- p. A. Świątek (za 1d)

7gl. 4d.- grupa zwolniona

p. A. Szwankowska

4gl. 4a – p. U. Świniarska

6gl. 4d- zwolniona

p. R. Wojciechowski 

5gl. 2b- p. A. Rusiecka (opieka)

6gl. 2c2-  czytelnia

7gl. 2c1- grupa zwolniona

8gl.3a- grupa zwolniona

P. T. Kuś

2gl. 4c- później, lub gr 2 p. Hlauka j. angielski z 7gl, gr. 1 p. Rusiecka

3gl.4c- później, 4d p. M. Mikołajczyk ( za 1d)

5gl.4a- grupa zwolniona

6gl. 4a- grupa zwolniona

8gl.3b- grupa zwolniona

 

22.09.2022 r.

Nieobecni: p. D. Błaszczyk, p. A. Janiak, p. A. Szulc, p. E. Talar, p. A. Barwaśna 

p. D. Błaszczyk

2gl. 4c- p. A. Zdunek

3gl. 4c- p. A. Zdunek

4gl.1c- p. E. Angelus, matematyka z 7gl

5gl.3a- czytelnia

6gl.2a- spotkanie z prawnikiem, s. 205

7gl. 3c – zajęcia odwołane

 

p. A. Janiak

3gl. 1f- p. J. Brożyńska, geografia z 1gl.

5gl/6gl. 1d- grupa zwolniona

7gl.3b – gr. bez religii zwolniona, pozostali czytelnia

 

p. A.  Szulc 

1gl.1c- później

2gl.-1b- p. M. Frycie

3gl.3c- zajęcia odwołane

4gl.3b- p. Zdunek, fizyka za 1d

5gl. 2b- spotkanie z prawnikiem, s. 205

 

p. E. Talar

1gl. 4c- gr. później

2gl. 3c- gr. czytelnia

4gl.4a- gr. później

6gl.2b- gr. czytelnia

7gl.4b- p. Zdunek s. 200 za 1d

 

p. A. Barwaśna

7gl.4a- zwolniona

 

6gl.  Klasa 3a do sali 106

 

21.09.2022 r.

Nieobecni:p.D. Błaszczyk, p. A. Janiak, p.A. Szulc, p. E.Talar

p. D. Błaszczyk

3gl. 2a – spotkanie z prawnikiem s. 205

4,5gl. 3a – p. A. Szwankowska

6gl. 3c – s.M. Serafinko (religia z 8gl.)

7gl. 3c – kl. zwolniona

8gl. 1c – kl. zwolniona

 

p.A. Janiak

4gl. 1f – p. M. Frycie

5gl. 1d – p. M. Frycie

7gl. 3b – czytelnia

 

p.A. Szulc

1gl. 3b – kl. później

2gl. 1b – gr1 p.M. Mikołajczyk w-f z 8gl., gr2 – czytelnia

3gl. 3d – p. M. Frycie

4gl. 2b – czytelnia

 

p.E. Talar

3gl. 4a – czytelnia

4gl. 4b – p. P. Wojciechowski s. 200

6,7gl. 2a – p. Stellert (cała klasa s. 200

 

Spotkanie z prawnikiem: 4gl. klasa 2c sala – 205, 5gl. klasa 2d – sala 205

 

Zmiana sali 5gl. 1e – s. 200

 

 

20.09.2022 r.

Nieobecni: p. D. Błaszczyk, p. A. Janiak, p. A. Szwankowska (wycieczka z kl. 4d), p. A. Barwaśna, p. E. Talar, p. A. Szulc

p. D. Błaszczyk

2gl. 3cind – odwołane

3gl. 3a – gr. bez w-f później, pozostali czytelnia

4gl. 3c – p. Frycie

6gl. 2a – czytelnia

 

p. A. Janiak

3gl. 1f – p. Frycie

4gl. 1f – p. Szczepaniak (za 4d)

5gl. 4b – p. Mikołajczyk (w-f z 7gl. – cała klasa)

6gl. 4b – kl. zwolniona

7gl. 2a – p. Kuś (za 4d)

8gl. 3b – kl. zwolniona

 

p. A. Szwankowska 

3gl. 1e – kl. później

4gl. 4a – p. Zdunek (deklaracje maturalne)

5gl. 2d – p. Brożyńska (za 4d)

 

p.A. Barwaśna

1gl. 1f – kl. później

2gl. 1e – kl. później

3gl. 4a – gr. bez religii później, pozostali biblioteka

 

p. E. Talar

2gl. 4c – p. Świeszczakowska (za 4d)

3gl. 4b – p. Smus (j. angielski)

4gl. 4b – p. Hlauka (j. angielski)

5gl. 2a – biblioteka

6,7gl. 2b – gr. bez religii zwolniona, pozostali biblioteka

8gl. 3c – gr. zwolniona

 

p. A. Szulc

1gl. 1e – kl. póżniej

2gl. 4b – p. Świeszczakowska (religia z 1gl.)

3gl. 1c – p. D. Szczepaniak (za 4d)

5gl. 2b – p. Frycie

6gl. 3a – p. Frycie

 

 

19.09.2022 r.

Nieobecni: p.D. Błaszczyk, p.A. Janiak, p.A. Świątek (wycieczka kl. 4a i kl. 4d), p. M. Kruszyńska, p. A. Szulc, p. E. Talar

p. D. Błaszczyk

1gl. 2a – kl. później

2,3gl. 3a – p. A. Szwankowska (za 4a)

4gl. 4c – p. A. Zdunek (deklaracje maturalne)

6,7gl. 1c – p. Zadka (wyjście do biblioteki)

 

p.A. Janiak

1,2gl. 3b – kl. później

3,4gl. 1f – p.Zadka (wyjście do biblioteki)

5gl. 4b – p.A. Zdunek (deklaracje maturalne)

6gl. 1d – kl. zwolniona

 

p.A. Świątek

2gl. 1d – bez zmian

4gl. 1c – p.Frycie

5gl. 4c – p.Kuś, wf z 7gl., pozostali praca samodzielna

6gl. 2b – p. Chlebicz

7gl. 1a – p. Chlebicz (godz. wychowawcza z 8gl. s.05)

 

p.M. Kruszyńska

1gl. 1f – kl. później

2gl.1a – p. Frycie

3gl. 3d – praca samodzielna

5gl. 2d – p. Szczepaniak (cała klasa s.200)

6gl. 2d – p. Hlauka (za 4d)

7gl. 3d – p. Stellert (za 4a)

8gl. 2d – kl. zwolniona

 

p.A. Szulc

1gl. 1d – p. Mikołajczyk (za 4a)

2gl. 4b – p. Mikołajczyk ( za 4a)

3,4gl. 3b – kl. później

5gl. 1b – p. Frycie

6gl. 3a – p. Smus (za 4d)

7gl. 3c – gr. bez w-f zwolniona, pozostali praca samodzielna

 

p. E. Talar

1gl. 4b – praca samodzielna

2gl. 4c – praca samodzielna

3,4gl. 2b – p. Kurowska (cała klasa s. 204)

6gl. 2a – praca samodzielna

 

zmiana sali: 5gl. 1f – s.05

 

 

16.09.2022

Uczniowie, którzy nie jadą na wyjazd integracyjny przychodzą do szkoły według planu klasy 1f.

p. E. Chlebicz 

2gl. 4a/1- p. A. Barwaśna: matematyka z 1gl.

3gl. 4a/2- biblioteka

6gl. 3c- p. M. Woźniak- Pipia

7gl. 4c- grupa zwolniona

8gl. 3a- grupa zwolniona

 

p. A. Szulc

2gl. 3b- p. M. Frycie

3gl. 3d- p. D. Kuśmierczak- Skotnicka  (za 1b)

4gl. 3c- p. M. Mikołajczyk (za 1c)

7gl. 4b- p. A. Maślak

 

p. K. Kurowska 

1gl. 1d- gr. później

3gl. 2b- p. A. Hofman (za 1a)

4gl. 2b- p. J. Hlauka: język angielski za 1a

 

p. M. Kruszyńska 

1gl. 1e/2- gr. później

2gl. 1e/1- p. K. Smus ( za 1c)

6gl. 2c/1- p. A. Świątek (za 1a)

7gl. 2c/2- grupa zwolniona

 

p. E. Talar 

1gl. 2a- gr. później

2gl. 4a/2- p. A. Barwaśna: matematyka z 1gl.

3gl. 2b- p. A. Hofman (za 1a)

4gl. 2b- p. D. Szczepaniak (za 1c)

6gl. 4b/1- biblioteka

7gl. 3c- p. M. Woźniak- Pipia

 

s. M. Serafinko 

2gl. 3c- gr. bez wf później, pozostali biblioteka

3gl. 2a- p. E. Angelus (za 1c)

4gl. 3d- p. A. Hofman (za 1b)

 

p. A. Michalska- Sapkota

1gl. 2b- p. Świątek (wos z 8gl.)

2gl. 2c- p. L. Lapacińska- Sobanek s. 202 (za 1b)

3gl. 3a- p. M. Frycie

5gl. 3c- p. A. Hofman s.04 (za 1b)

7gl. 2b- p. kl. zwolniona

 

15.09.2022

Wyjazd integracyjny klas: 1a, 1b, 1c, 1f, o godzinie 13:00.

Nieobecni: p. E. Chlebicz, p. E. Talar, s. M. Serafińska.

p. E. Chlebicz 

7gl. 2a – grupa zwolniona

8gl. 4b/1 – grupa zwolniona

 

p. E. Talar

7gl. 4b/1 – grupa zwolniona

 

s. M. Serafińska

8gl. 3b – grupa zwolniona

 

14.09.2022 r.

Nieobecni: p.D. Szczepaniak, p.M. Mikołajczyk, p.T. Kuś – wycieczka kl. 2a i 2d (osoby które nie jadą na wycieczkę przychodzą do szkoły wg planu klasy 2d)

p.M. Mikołajczyk

3gl. 1d – p. Błaszczyk s. 107

4gl. 1c – czytelnia

5gl. 4a – p.Kruszyńska

7gl. 3a – gr. zwolniona

8gl. 1b – gr. zwolniona

 

p.T. Kuś

2gl. 1e – p.Pipia

3gl. 1a – p. Błaszczyk s. 107

5gl. 4a – p. Kruszyńska

 

p.D. Dzczepaniak

4gl. 2d – p. Angelus

5gl. 2d – czytelnia

 

13.09.2022 r.

Nieobecni: p.D. Szczepaniak, p.M. Mikołajczyk, p.T. Kuś – wycieczka kl. 2a i 2d (osoby które nie jadą na wycieczkę przychodzą do szkoły wg planu klasy 2d)

p.D. Szczepaniak

2gl. 1d – p.Pipia (za 2a)

3gl. 4d – gr. bez religii później, pozostali czytelnia

4gl. 4d – czytelnia

6gl. 1c – p. Frycie s.04

 

p.M. Mikołajczyk

1,2gl. 3acd – gr. później

6gl. 1c – p. Frycie s.04

7gl. 4b – gr. zwolniona

 

p.T. Kuś

1,2gl. 3b – gr. później

3gl. 4c – p. Zdunek (matematyka z 6gl.)

4gl. 1e – p. A. Zdunek s.200 (za 2a)

5gl. 2c – p.Stellert s. 104 (za 2a)

6gl. 2d – p.Rusiecka (opieka)

7gl. 4cd – gr. zwolniona

 

12.09.2022 r.

Nieobecni: p.M. Mikołajczyk, p. D. Szczepaniak, p.T. Kuś – wycieczka kl. 2a i 2d (osoby które nie jadą na wycieczkę przychodzą do szkoły wg planu klasy 2d)

p. M. Mikołajczyk

1,2gl. 4a – gr. później

6,7gl. 4b – gr. później

8gl. 1b – gr. zwolniona

 

p.D. Szczepaniak

3gl. 3d – czytelnia

5gl. 2d – p. Gotfryd (za 2a)

6gl. 2d – p. Stellert (za 2a)

7gl. 3d – p. Gławenda (za 2a)

 

p.T. Kuś

1gl.3c – gr. później

2gl. 2d – p.Brożyńska s. 02 (za 2a)

3gl. 1a – p. Chlebicz s. 206 (za 2a)

4gl. 2c – p. Chlebicz s. 206 (za 2a)

6,7gl. 4c – gr. zwolniona

 

 

09.09.2022 r.

Nieobecni: p. Graczyk

1gl. 1b – gr. później

2gl. 3d – gr. bez w-f później, pozostali biblioteka

3,4gl. 2b – biblioteka

 

08.09.2022 r.

Nieobecni: p.K. Graczyk

1gl. 4c – gr. później

2gl. 3d – biblioteka

4,5gl. 1b – biblioteka

6gl. 2b – biblioteka

 

07.09.2022 r.

Nieobecni: p. K. Graczyk, p. A. Szwankowska

p.K. Graczyk

6,7gl. 1b –  biblioteka

8gl. 3d – gr. zwolniona

 

p.A. Szwankowska

4gl. 4a – p. Świątek (godzina wychowawcza z 1gl.)

6gl. 4d – gr. bez religii zwolniona, pozostali biblioteka

7,8gl. 2d – kl. zwolniona

 

06.09.2022 r.

Nieobecni: p. K. Graczyk

2gl. 4c – gr. bez religii później, pozostali biblioteka

3gl. 3d – biblioteka

5gl. 1b – gr. później

6,7gl. 2b – biblioteka

 

05.09.2022 r.

Nieobecni: p. K. Graczyk

1gl. 1b – kl. poźniej

2gl. 4c – lekcja biblioteczna s. 105

3,4 2b – biblioteka