„Żeromski” wraca z Grecji z pięknymi wspomnieniami !!

1

Uczniowie z „Żeromskiego” realizujący program „Erasmus+” wracają z Grecji z pięknymi wspomnieniami.

Oto co sami mówią o mobilności w ramach projektu „Żeromski na europejskim szlaku”:
„Pod koniec naszego pobytu w Grecji przygotowywaliśmy różnorodne posty oraz finalne wersje ulotek informacyjnych. Tłumaczyliśmy zebrane materiały, opracowywaliśmy zdjęcia, dokumentujące przebieg mobilności.
Finalna prezentacja efektów projektu odbyła się ostatniego dnia pobytu w Grecji. Przedstawiliśmy prezentacje wypracowanych rezultatów, które następnie zostały omówione i ocenione. A na koniec otrzymaliśmy certyfikaty.

Chyba wszyscy jesteśmy zgodni co do tego, że podczas projektu zostało zrealizowanych wiele ciekawych działań, uczniowie zdobyli nową wiedzę oraz rozwinęli swoje umiejętności.
Z pięknymi wspomnieniami wracamy i czekamy na spotkanie z Wami! Do zobaczenia!”

Opiekunowie młodzieży: Katarzyna Kurowska, Aleksandra Mielczarek-Hofman i Magdalena Mikołajczyk