Życiowy sukces Mateusza Rzepeckiego

MR 1 — kopia — kopia

Mateusz RZEPECKI uczeń klasy 3b pasją biegania mógłby „zarazić” niejednego młodego (i nie tylko) człowieka.
28 października 2018 r. startując w 38. Międzynarodowym Biegu WARCIAŃSKIM w Kole na dystansie 10 km ZWYCIĘŻYŁ w swojej kategorii wiekowej M19 ustanawiając jednocześnie rekord życiowy 35.41,26.
W uzupełnieniu sukcesów lekkoatletycznych Mateusz Rzepecki zwyciężył również w Indywidualnych Biegach Przełajowych w ramach Licealiady Powiatowej.
Mateusz stanowił także trzon drużyny szkolnej, która zajęła II miejsce w Ogólnopolskich zawodach „Z
e szkoły na igrzyska olimpijskie śladami olimpijczyka Artura Kozłowskiego”.
Skład Drużyny stanowili: Mateusz Rzepecki, Bartłomiej Jagiełło, Jakub Sieszchała, Jakub Zaborowski, Michał Buczkowski.

Zespół chłopców II LO w Sieradzu startując w ½ finału wojewódzkiego w Lidze lekkoatletycznej w ramach Licealiady zajął III miejsce.
Szkołę mieli zaszczyt reprezentować: Wojciech Cwynar, Jarosław Gołąb, Mateusz Kędzierski, Bartosz Małecki, Mateusz Rzepecki, Bartłomiej Jagiełło, Oskar Kaczmarek, Marek Kamas, Marcel Balcerzak, Michał Buczkowski, Filip Witczak, Bartosz Przezak, Konrad Paś.