DNI OTWARTE w Żeromskim 2019

plakat .lo

29 – 30 kwietnia 2019 r. w godzinach 9.00 – 12.00 podczas “DNI OTWARTYCH SZKOŁY w Żeromskim” gościliśmy uczniów gimnazjów i uczniów szkół podstawowych oraz ich opiekunów.

Naszą szkołę odwiedziło ponad  450 gimnazjalistów i uczniów szkół podstawowych z miejscowości: Brąszewice, Brzeźnio, Cielce, Godynice, Goszczanów, Gruszczyce, Kliczków Wielki, Pęczniew, Rossoszyca, Widawa, Zadzim oraz ze szkół w Błaszkach, Warcie, Złoczewie, Zduńskiej Woli i Sieradzu (SP nr 4, SP nr 9, SP nr 10 oraz SP Gminy Sieradz).

Nasi przyszli uczniowie mogli poznać ofertę edukacyjną naszej szkoły, którą w formie prezentacji przedstawili Alicja Cybertowicz i Piotr Kowalczyk.

Ponadto uczniowie mogli wziąć udział w wybranych zajęciach lekcyjnych, obejrzeć halę sportową, zatańczyć belgijkę, a także spróbować swoich sił w doświadczeniach w pracowni fizycznej i chemicznej oraz poznać szczegóły naboru do szkoły. Dodatkowo do dyspozycji uczniów byli również przedstawiciele poszczególnych klas, którzy udzielali informacji dotyczących konkretnych profili klas.
Z pewnością wizyta w naszej szkole ułatwi dokonanie właściwego wyboru.

Organizatorzy Dni Otwartych: Agnieszka Świątek, Marzena Woźniak – Pipia, Witold Włodarczyk oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego i uczniowie kl. 1c, 2a i 2d.