Dzień Dziecka w Żeromskim czyli TEDxŻerom

_DSC0573.NEF

1 czerwca  2023 r. odbyło się w naszej szkole wydarzenie inspirowane wykładami TEDa.

Na ,,Żeromskiej” scenie wystąpiło kilkunastu prelegentów. Oto oni: Mateusz Firlej, Mikołaj Przybyła, Emil Witczak, Wiktor Włochacz, Joanna Gauza, Filip Witczak, Hanna Łebzuch, Arkadiusz Klej, Agnieszka Pawlak, Agnieszka Kulawiecka i Bożena Grobelna, Łukasz Woźniak oraz Bartosz Sibiński.
Mogliśmy usłyszeć również Kingę Łodo i Maksymiliana Kielka w interpretacji muzycznej hitu Majki Jeżowskiej oraz Mikołaja Przybyłę, który po zakończonym wykładzie pokazał nam kawałek swojego muzycznego świata.
Zaproszeni goście opowiadali między innymi o studiowaniu, teatrze, pasjach czy samorozwoju.

TEDxŻerom to inicjatywa uczniów naszej szkoły, którzy zorganizowali spotkanie pod okiem Pani Marianny Gotfryd.
Dziękujemy jeszcze raz wszystkim gościom, których mieliśmy okazję poznać i posłuchać.
Mamy nadzieję, że TEDxŻerom stanie się naszą coroczną tradycją…

Oliwia Milczarek i Dominika Kowalska

Fot. Martyna Karczewska, Edyta Sowała i Wojtek Angerman