Konkurs na SZKOLNY MURAL rozstrzygnięty!

Amelia Gibka Konkurs na SZKOLNY MURAL

Konkurs NA SZKOLNY MURAL !!

Pamiętacie „projekt ŚCIANA 1-sze piętro”, który został ogłoszony w naszej szkole na początku roku?

Zadaniem uczestników konkursu było stworzenie projektu MURALU, który miał przedstawiać wizerunek Patrona naszej szkoły Stefana Żeromskiego.

Decyzją jury w składzie: p. dyr. Urszula Świniarska, p. Dorota Kuśmierczak – Skotnicka (plastyk) oraz p. Karolina Smus (pomysłodawczyni konkursu) zwyciężyła praca Amelii GIBKIEJ, kl. 3c G.
Projekt Amelii w wielkim formacie zdobi teraz jedną ze ścian naszej szkoły.

Jury doceniło także pozostałe projekty, których autorkami  są Aleksandra CIEPLOCH, kl. 3dSP i Daria MIKŁA, kl. 2b.

WIELKIE BRAWA dla uzdolnionych plastyczek za Ich talent i zaangażowanie w życie szkoły!!!
Uczennice nagrodzono albumami poświęconymi historii sztuki, a Ich prace możemy podziwiać sami…