Krzysztof Gąsiorowski laureatem konkursu wiedzy medycznej „Młody Medyk”

konkurs

19 marca 2024 r. uczniowie naszej szkoły z klas IIIc i IVc uczestniczyli w konkursie wiedzy medycznej „Młody Medyk” zorganizowanym przez Społeczną Akademię Nauk w Łodzi. (link)

Konkurs polegał na rozwiązaniu testu, który składał się z czterech części (ogólna wiedza biologiczna, fizjologia i anatomia człowieka, biochemia, wiedza akademicka). W konkursie brało udział 250 uczniów z województwa łódzkiego.

Uczeń naszej szkoły Krzysztof GĄSIOROWSKI zajął IV miejsce i został LAUREATEM konkursu. (link)

W konkursie brali udział: Dominika Kowalska, Maja Antoniewska, Hubert Jakubczyk, Wiktoria Chudzia, Martyna Gołąb, Oliwia Nowicka, Bartosz Obrzud, Gabriela Prajs, Julia Smolna, Weronika Szydło, Kamil Świętczak, Paulina Wierucka i Marta Woźniak.

Uhonorowanie laureatów odbędzie się 24 kwietnia 2024 r. podczas  Gali  obchodów 30-lecia Społecznej Akademii Nauk w Łodzi.

Opiekun: Beata Piotrowska