I miejsce Mateusza Stępnia w etapie diecezjalnym XXXIII Olimpiady Teologii Katolickiej

Mateusz.

12 stycznia 2023 roku odbył się diecezjalny etap XXXIII Olimpiady Teologii Katolickiej we Włocławku. Etap diecezjalny zgromadził 52 uczniów z różnych szkół ponadpodstawowych. (link)

Z radością informujemy, że uczeń naszej szkoły Mateusz STĘPIEŃ z klasy 4c zajął I miejsce.
Jako laureat pierwszego miejsca w diecezji włocławskiej przechodzi do etapu ogólnopolskiego.

Etap ogólnopolski XXXIII Olimpiady Teologii Katolickiej pod hasłem „ Bóg jest Miłością objawioną w Słowie” odbędzie się w dniach 13 – 15 kwietnia br. w Pelplinie. Mateusz Stępień uczeń II LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Żeromskiego w Sieradzu będzie reprezentował naszą diecezję.

GRATULUJEMY zajęcia I miejsca na etapie diecezjalnym i życzymy dalszych sukcesów już w zawodach III stopnia Olimpiady.

Opiekun: Anetta Świeszczakowska

Fot. Diecezja Włocławska