Mistrzostwa Szkoły w Indywidualnych Biegach Przełajowych

msibp-23-1

06 października 2023 r. na terenie Parku im. Wł. Broniewskiego nauczyciele wychowania fizycznego wspólnie z samorządem szkoły zorganizowali XII Mistrzostwa Szkoły w Indywidualnych Biegach Przełajowych.
Niezbyt  urozmaicona trasa biegów (1000 m dla dziewcząt i 1200 m dla chłopców) skłoniła uczestników do podjęcia walki o mistrzostwo szkoły. Impreza w swym zamyśle miała jednak charakter promujący zdrowy styl życia i propagująca bieganie jako najprostszą formę tak potrzebnego nam wszystkim wysiłku fizycznego.

W kategorii dziewcząt  MISTRZYNIĄ SZKOŁY została Natasza LEWICKA, drugie miejsce zajęła Maja DUDKOWSKA a trzecie Julia ANDRZEJEWSKA.
Kolejne miejsca zajęły Amelia Augustyniak, Paulina Żarnecka, Maja Podsiadła, Maja Łuś i Maja Paś.

Wśród chłopców MISTRZEM SZKOŁY w biegu na dystansie 1200 m został Cezary KRUPIŃSKI, drugi finiszował Piotr SĘCERSKI a trzeci był Mikołaj MAKOTA.
Kolejne miejsca zajęli Michał Zygnerski, Michał Przybył, Jakub Marcinkowski, Michał Jarmuszkiewicz, Maciej Latus, Jan Posiewałą, Oskar Marciniak, Jakub Trojanowski, Szymon Szamotuła, Wiktor Leśniak, Igor Mikołajczyk, Miłosz Małolepszy.