Projekt sPEAK – wykład online

unnamed2

Maja CHRZANOWSKA, Maja RAJ, Maja ŁUŚ i Aleksandra LATUS realizują projekt sPEAK w ramach Olimpiady Zwolnieni z Teorii.
Celem ich działania jest pokazanie JAK UCZYĆ SIĘ JĘZYKA ANGIELSKIEGO w SKUTECZNY i PRZYJEMNY SPOSÓB, a także przybliżyć kulturę obcych krajów.

W piątek 16 lutego 2024 г. nasz zespół zorganizował spotkanie – wykład online z Panią Aleksandrą Pospieszałowską – Skuzą. Jest ona nauczycielką języka angielskiego, która wyróżnia się wspaniałą relacją z uczniami. Dzięki temu uczniowie w przyjemny i skuteczny sposób mogą uczyć się języka angielskiego.
Pani Aleksandra opowiedziała uczniom naszej szkoły o problemach młodzieży jakie spotykają podczas nauki tego języka oraz podała sposoby na ich rozwiązanie.
Przełamuj swoje bariery językowe żeby znaleźć się na szczycie!

See you soon…..
Zespół sPEAK